POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza współpracuje i integruje działania swoich partnerów, co pozwala na kompleksową obsługę postępowania windykacyjnego na każdym jego etapie, zarówno windykacji

  ul. Bema 15
  81-386 Gdynia
  NIP: 9581624987
  Tel: 503921095


Informacja dla przedstawiciela firmy

Jesteś przedstawicielem firmy POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza? Zaloguj się do panelu użytkownika aby zaktualizować dane lub aktywować wpis wyróżniony. Wpisy wyróżnione pozwolą na zaprezentowanie szerszego zakresu informacji o firmie, włączając w to szczegółowe dane kontaktowe (e-mail, adres strony WWW) oraz zdjęcia lub ilustracje. Dodatkowo udostępniamy formularz kontaktowy do bezpośredniego kontaktu oraz najwyższe pozycje na liście firm.

Szukaj firm windykacyjnych
Nazwa firmy:
Kwota windykacji:
Obszar geograficzny:

Kalkulatory

Kwota:Okres "od":


Okres "do":
Wybrane wpisy z bazy firm
Zajmujemy się podnoszeniem świadomości społecznej w przedmiocie poszanowania publicznego dobra. Nasz core busines to windykacja należności masowych o niskich nominałach od osób fizycznych.

Zasięg działania: Europa
Posiadamy elastyczny schemat windykacyjny. 1. Windykacja miękka, 2. Windykacja polubowna, 3. Windykacja negocjacyjna, 4. Windykacja twarda, 5. Windykacja sądowa, 6. Windykacja egzekucyjna.

Zasięg działania: Europa