11 11 shopping Festival AliExpress 160

TRENDA COLLECTIONS SP. Z O.O.

Międzynarodowa windykacja. Poprzez indywidualne strategie odzyskujemy długi. Planujemy efektywnie każdy etap procesu windykacji. Wiemy jak ważne są finanse dla naszych Klientów.

  UL. EMILII PLATER 53
  00-113 WARSZAWA
  NIP: 5272726529
  Tel: 221006851


Informacja dla przedstawiciela firmy

Jesteś przedstawicielem firmy TRENDA COLLECTIONS SP. Z O.O.? Zaloguj się do panelu użytkownika aby zaktualizować dane lub aktywować wpis wyróżniony. Wpisy wyróżnione pozwolą na zaprezentowanie szerszego zakresu informacji o firmie, włączając w to szczegółowe dane kontaktowe (e-mail, adres strony WWW) oraz zdjęcia lub ilustracje. Dodatkowo udostępniamy formularz kontaktowy do bezpośredniego kontaktu oraz najwyższe pozycje na liście firm.

Szukaj firm windykacyjnych
Nazwa firmy:
Kwota windykacji:
Obszar geograficzny:

Kalkulatory

Kwota:



Okres "od":


Okres "do":




Wybrane wpisy z bazy firm
Jesteśmy doskonale zorganizowaną firmą windykacyjną, działającą jako spółka prawa handlowego z wyłącznie polskim kapitałem. Nie opowiadamy bajek, my wiemy jak windykować skutecznie, ale i z rozsądkiem

Zasięg działania: Europa
Działamy bezpośrednio, windykujemy w terenie. Zajmujemy się także sprawami, w których prowadzone były już działania windykacyjne. Jesteśmy firmą legalnie działającą na terenie całej Unii Europejskiej.

Zasięg działania: Europa