Programy do wspomagania windykacji

WysÅ‚ane przez pszostak 
20
Programy do wspomagania windykacji
20 lis 2009 - 13:30:56
Witam,

poszukuję do pracy programu do wspomagania windykacji. Czy możecie coś mi polecić?

Z góry dziękuje
Re: Programy do wspomagania windykacji
04 sty 2010 - 13:10:38
Jest tego trochę, również darmowych. Poszukaj programów CRM, CRX, na bazie open source, lub nawet płatnych.
Jest także parę Polskich produkcji dedykowanych specjalnie pod windykację, płatnych.
Re: Programy do wspomagania windykacji
09 sty 2010 - 17:13:16
Witam,
Mamy przygotowaną na sprzedaż aplikację wspomagającą windykację. Podstawowe dane:
1. Interfejs: przeglÄ…darka internetowa,
2. Możliwość importu/exportu danych,
3. Automatyczny generator wezwań do zapłaty
4. Wbudowany kalkulator odsetek,
5. Możliwość dodawania notatek z rozmów, telefonów, danych kontaktowych,
6. Możliwość przesyłania z poziomu aplikacji raportów wierzycielom z podjętych działań windykacyjnych,

Cena za całą aplikację: 3000 zł + VAT
Cena za wersję okrojoną (notatki, kalkulator odsetek, import/export): 2000 zł + VAT

Istnieje możliwość dopasowania aplikacji do potrzeb. Jeżeli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt. windykacja(at)procollect.pl.
Re: Programy do wspomagania windykacji
13 sty 2010 - 07:42:51
Posiadamy wersję na 2010 rok. Udoskonaliliśmy go na podstawie wskazówek firm windykacyjnych, z którymi współpracujemy.
Główne cechy:

tworzenie indywidualnych procedur windykacyjnych,
tworzenie wzorów (szablonów) pism, not, wezwań, raportów,
współpraca z modułem Call Center Kambit.pl,
terminarze zadań, rozpraw itp.,
obsługa zleceń sądowyc,h
obsługa egzekucji komorniczej,
załączanie dowolnych dokumentów do zlecenia (skany nakazów sądowych itp.),
generowanie raportów z przebiegu procesu windykacji dla danego klienta,
naliczanie odsetek, możliwość zaplanowania rozliczenia zlecenia na dany dzień,
znormalizowany sposób podejścia do każdego zlecenia - jednolity dla całej firmy,
monitorowanie postępu prac nad danym pakietem zleceń,
import danych z zewnętrznych źródeł excel, CSV,
eksport danych o zleceniach do zewnętrznych źródeł danych CSV, eksport danych do dalszej obsługi np przez firmy zajmujące się masową wysyłką listów,
możliwość integracji z dowolnym systemem informatycznym.

www.windykacja.kambit.pl - można go wydzierżawić lub zakupić licencje na stałe.
Re: Programy do wspomagania windykacji
09 lut 2010 - 17:56:50
Jest jeszcze proPolis z ltsoft.com.pl, system przeznaczony przede wszystkim do windykacji masowej (projektowany przez ludzi, którzy stworzyli Delfina w KRUKu).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-09 17:57 przez Lord Sidious.
Re: Programy do wspomagania windykacji
28 pa¼ 2010 - 14:16:21
Dzień Dobry,

pszostak polecam nasz system do zarządzania wierzytelnościami. Nasza platforma ZWindykacja została podzielona na trzy działy w ramach których zostały zrealizowane moduły składające się na system.

ZWindykacja pozwoli Tobie efektywniej zarządzać wierzytelnościami we własnej firmie. Dzięki naszej platformie ewidencja postępowania windykacyjnego, generowanie raportów czy też kontakt z klientem nigdy nie był tak prosty.

Z poważaniem
Marcin Rzetecki

Zwindykacja
www.zkwadrat.pl
------------------



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-17 15:09 przez michal.
Re: Programy do wspomagania windykacji
05 lis 2010 - 14:43:08
Warto sprawdzić na stronie: www.windykacja1.pl
Nie spotkałem się jeszcze z tak zaawansowanym i prostym programem
Pozdrawiam
Re: Programy do wspomagania windykacji
03 gru 2010 - 23:25:04
Witaj, miałem ten sam dylemat rok temu,
zgłosiło się do mnie kilka firm, ostatecznie wybrałem system Windykator firmy Kambit.pl - cena około 2000 zł.

Polecam go głównie z kliku powodów
- prosta i intuicyjna obsługa
- możliwość generowania automatycznie wezwań
- można samemu edytować szablony
- importy zleceń
- wbudowany CRM
- genialny support - jak miałem pytanie odpowiedź zawsze w przeciagu kilku minut.
- nie ma sobie równych jeżeli chodzi o funkcjonalności
- BARDZO WAŻNE - NIE MASZ BAZY NA SERWERZE ZEWNĘTRZNYM - wszystko jest u Ciebie i nie masz problemu z GIODO - uważaj na poniektóre rozwiązania webowe na serwerach u firm hostingowych

Może to trochę brzmi jak reklama - ale naprawdę jestem zadowolony z poziomu obsługi i samego systemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 09:19 przez WindykatorKamil.
Re: Programy do wspomagania windykacji
13 gru 2010 - 21:16:38
Witam.
Posiadamy w swojej ofercie program do wspomagania windykacji Windykator.
Oto kilka z jego wielu zalet:
- prosty i funkcjonalny interfejs użytkownika
- zarządzanie sprawami: ewidencja wierzytelności, wpłat, kontaktów z klientem
- tworzenie dowolnych szablonów pism, not, wezwań etc.
- ewidencja postępowań sądowych
- możliwość planowania czynności dla użytkowników systemu również w powiązaniu ze sprawami
- zapis historii sprawy
- załączanie dowolnych dokumentów do sprawy (m.in. skanów faktur, etc.)
- import/eksport danych spraw, dłużników, wierzycieli
- możliwość zarządzania sprawami w kontekście różnych firm
- współpraca z platformą ePanel
- moduł współpracy z serwisem kokos.pl
- bezpłatne demo programu do przetestowania.

Więcej informacji na temat naszego programu Windykator dostępnych jest na naszej stronie internetowej:
www.antcom.pl.
Re: Programy do wspomagania windykacji
29 sty 2011 - 11:10:07
Potwierdzam, program super, praktycznie robi 90% za mnie. Nie jest najtańszy - ale miałem wcześniej imitacje programu do windykacji bo chciałem zaoszczędzić 500zł.

Polecam wszystkim po fachu - windykator z Kambit.pl to jest to.
Re: Programy do wspomagania windykacji
29 sty 2011 - 12:43:18
Ja również korzystam z programu Kambitu od ponad roku i jestem zadowolony, kontakt z firmą oceniam bardzo dobry, jak mam potrzebę coś w programie zmodyfikować, to w rozsądnym czasie i przede wszystkim cenie mi to robią.

Funkcjonalność jaką daje mi program jest dla mnie wystarczająca i w pełni uwzględnia potrzeby takiej firmy jak nasza.

Co było najważniejsze przy wyborze programu: funkcjonalność, liczba obsługiwanych firm (sporo firm już na tym pracuje), no i ważne dla mnie firma nie istnieje od roku tylko do kilkunastu lat o ile dobrze pamiętam.

Polecam, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem
Re: Programy do wspomagania windykacji
25 maj 2011 - 10:10:53
Witam!

Może ktoś zna jakieś niedrogie metody windykacji należności? Ja zaczęłam od niedawna używać serwisu www.wterminie.pl - myślę,że jest to ciekawy pomysł na odzyskiwanie zaległych płatności od kontrahentów. Pomaga mi zorganizować i pilnować terminów płatności ze strony klientów, przypominając automatycznie poprzez wysyłane wiadomości o dotrzymywaniu zobowiązań.
Re: Programy do wspomagania windykacji
05 gru 2012 - 11:06:51
Ja ze swojej strony mogę polecić program eWindykator. Prowadzę własną firmę, z programu korzystam od jakiegoś czasu i naprawdę nie mogę narzekać. Wiele funkcjonalności i wszystko, co niezbędne do sprawnego przeprowadzenia procedury windykacyjnej. Najbardziej odpowiada mi dostępność licznych opcji, w tym powiadamianie dłużników o braku spłaty za pomocą rozmaitych kanałów (e-mail, SMS, faks, poczta głosowa, poczta tradycyjna itp.)
Re: Programy do wspomagania windykacji
09 gru 2012 - 20:19:35
Moja znajoma ksiegowa tez korzysta z eWindykatora i rzeczywiscie bardzo go sobie zachwala.
Re: Programy do wspomagania windykacji
11 gru 2012 - 18:11:33
Ja korzystam z eWindykatora. To co mi się najbardziej podoba w tym programie to możliwość stworzenia nawet bardzo złożonych scenariuszy powiadamiania. Polecam ten program.
Re: Programy do wspomagania windykacji
12 gru 2012 - 09:16:14
Czy kolega od tego eWindykatora się zaciął... napisałeś to skończ spamować....

Jeżeli produkt będzie dobry to nie będzie potrzeba do reklamować.... widać jest odwrotnie - według mnie nic nie zastąpi realizacji windykacji człowiek człowiek - ludzie dostają setki SMS;ów i maili - skutek w porównaniu z kontaktem z człowiekem - Windykatorem jest mizerny - Swoją drogą to bardzo ciekawe, że na zrealizowanie tego projektu udało się wyrwać z UE aż 550 tysięcy złotych - podając za linkiem [www.web.gov.pl]
Re: Programy do wspomagania windykacji
12 lut 2013 - 22:10:30
WindykatorKamil Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> - według mnie nic nie zastąpi realizacji
> windykacji człowiek człowiek - ludzie dostają
> setki SMS;ów i maili - skutek w porównaniu z
> kontaktem z człowiekem - Windykatorem jest
> mizerny

Trudno się z tym nie zgodzić. Ze swojej strony polecam serwis w modelu SaaS www.ewindykacja.net, który wspiera zarządzanie niespłaconymi należnościami poprzez dostarczenie uporządkowanego procesu, generowania dokumentów i raportów. Co ciekawe podstawowy pakiet jest dostępny za darmo.

Pozdrawiam
Re: Programy do wspomagania windykacji
15 lip 2013 - 10:37:23
Witam,
poszukuję programu do windykacji w firmie telekomunikacyjnej. W firmie wykorzystujemy program Subiekt więc dobrze by było jakby program windykacyjny można było połączyć z bazą tego programu. Dobrą opcją byłaby możliwość wprowadzenia stałej ścieżki windykacyjnej, przyjętej w naszej firmie.


Czy możecie polecić jakiś dobry program?
Re: Programy do wspomagania windykacji
13 lis 2013 - 09:14:56
Witam,

Nasz program windykacyjny jest zintegrowany z programem Subiekt i można go za darmo przetestować czy odpowiada.

Zapraszamy na ewindykator.pl
Re: Programy do wspomagania windykacji
26 lis 2013 - 01:55:52
I jak ktoś nie wie czym jest spamowanie to niech się nie wypowiada. Ewindykator nawiązuje do tematu tego postu więc został polecony - gdybym polecił frytkownicę czy płatki maślane to byłby spam, a na chwilę obecną jest to po prostu rozwiązanie problemu użytkownika.

Jak ktoś sądzi inaczej chętnie podejmę dyskusję
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować