Programy do wspomagania windykacji

Wysłane przez pszostak 
3
Re: Programy do wspomagania windykacji
24 lut 2014 - 15:19:29
Witam,

Polecamy również nowy program do windykacji, posiadający m.in. opcję wysyłania masowego spraw do EPU, masowe generowanie pism wg szablonów (możliwość edytowania szablonów przez uzytkownika).

Zapraszamy na www.vindykator.pl
Re: Programy do wspomagania windykacji
03 cze 2014 - 08:10:16
CRM, CRX, na bazie open sourceZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-03 09:27 przez nikos.
Re: Programy do wspomagania windykacji
11 gru 2017 - 09:34:53
W zależności od potrzeb firmy i podejścia do windykacji o przydatności programu będą decydowały inne kwestie.
Jeżeli firmie zależy na profesjonalnej windykacji tak aby przynosiła ona efekty a nie tylko była wykonywana żeby "odbębnić" (dla zaspokojenia sumienia) program do windykacji powinien oferować znacznie więcej niż tylko automatyczną wysyłkę maili, smsów czy generowanie pism. Oczywiście takie automatyzacje są to jakieś drobne ułatwienia jednak bardzo często te funkcjonalności są dostępne w programach księgowych czy erp.
Podstawą dobrego systemu do windykacji jest możliwość tworzenia oraz bieżącej kontroli i edycji procesu windykacyjnego. Procesu windykacyjnego czyli wszystkich działań/ czynności (zarówno takich, które może wykonać automat jak i takich, które musi wykonać człowiek np. telefon lub decyzja czy przekazać sprawę do sądu czy cofnąć np. na początek procesu) które mają doprowadzić do odzyskania naszych pieniędzy i do wychowania naszych klientów. Program do windykacji musi kontrolować każdą wystawioną fakturę pod kątem zaplanowanego procesu windykacyjnego. Automatycznie wykonywać pewne działania i przypominać osobie zajmującej się windykacją o czynnościach do wykonania jak np. przekazanie sprawy do ubezpieczyciela. To zaoszczędza najcenniejszą rzecz czyli czas poświęcany na bezsensowne analizowanie zestawień, zastanawianie się jakie działanie do jakiego klienta wykonać. Analizowanie zestawień "wiekowania należności" i na ich podstawie zastanawianie się jakie działanie do jakiego klienta należy wykonać pomimo tego że jest czasochłonne bardzo często wpływa negatywnie na zachwianie systematyczności i konsekwencji działań windykacyjnych które w największym stopniu wpływają na skuteczność windykacji. To w połączeniu z automatycznym rozsyłaniem powiadomień w formie e-mail, smsm czy generowaniem pism pozwoli niejednokrotnie zaoszczędzić cały etat dzięki czemu firma nie będzie musiała zatrudniać dodatkowej osoby do windykacji. Kolejną ważną rzeczą jest dostęp do wszystkich informacji niezbędnych przy windykacji w jednym miejscu tak aby nie trzeba się przełączać między programami oraz automatyczne gromadzenie historii działań wykonywanych wobec klienta i ustaleń z nim. Tą listę ważnych funkcjonalności mógł bym jeszcze rozwijać.
Ja osobiście korzystam z finansea.com system jest rewelacyjnym narzędziem, które z amatora zrobi profesjonalistę i na prawdę ułatwia pracę.Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-11 12:26 przez PanKracy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować