Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?

Wysłane przez Pastylka 
8
Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
15 sty 2018 - 18:19:09
Czy pożyczki pozabankowe to w gruncie rzeczy dobre rozwiązanie? Oczywiście pojawia się wiele informacji na ich temat, jednak czy są aż takie złe? Na co zwracać największą uwagę?
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
16 lut 2018 - 14:16:15
Jest takie powiedzenie 'pewne jak w banku' i tutaj tego bym się trzymał, dlatego uważam, że lepiej pożyczki nie brać od niezaufanych firm.
03 mar 2018 - 17:55:38
Po pobraniu takiej pożyczki oddajesz dużo więcej niż pożyczyłeś. Warto zastanowić się przed taką decyzją.
13 kwi 2018 - 06:09:44
Jest to dość drogie rozwiązanie.Jednak wiele firm prywatnych oferuje obecnie dobrą ofertę w postaci pożyczek darmowych w ramach promocji pierwszej pożyczki.Tak więc nad taką oferta jak najbardziej mozna się zastanowić smiling smiley

Szczególnie,ze wzięcie takiej pożyczki nie będzie nas niczego kosztowało.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-03 14:25 przez admin.
22 kwi 2018 - 15:30:56
Jeśli ktoś ma górę kasy to pożyczki w parabankach super. Ja niestety jej nie mam więc siłą rzeczy pożyczyłem w banku Raiffeisen. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dostałem 4 tys, nieoprocentowane i spłacać będę przez 2 lata. Fakt od całości musiałem zapłacić prowizję, ale to tylko 120 zł
08 pa 2018 - 15:26:47
Takie chwilówki potrafią byc zgubne i trudne do spłacenia, trzeba uważać żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia. Mi z takiej sytuacji pomogli wyjść w [habzafinanse.com.pl]
pomogli w znalezieniu banku, który udzielił mi kredytu na spłatę takiego zadłużenia, mimo że sama chodziłam od banku do banku i spotykałam się z odmową.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-08 15:29 przez kejti88.
15 pa 2018 - 04:59:45
Z jednej strony tak

Kiedy nie mamy możliwości wzięcia kredytu w banku
kiedy kasa jest nam potrzebna na krótki czas
oraz kiedy wiemy, że na 100% będziemy mieli z czego tą pożyczke spłacić!

Z drugiej strony trzeba skorzystać z porównywarek tych pożyczek tak aby wiedzieć, ze będziemy korzystali z najlepszej oferty Sa firmy droższe, są firmy tańsze i dobrze jest to jednak wiedzieć
[serwersms.pl]

Tutaj wiecej informacji. .

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-18 11:03 przez marcin38.
26 pa 2018 - 14:05:25
Niee, dla mnie to nie jest dobre rozwiązanie. Chwilówki nigdy w życiu się nie przydają do niczego. Lepiej jest już coś sprzedać swojego za marne grosze, niż zaciągać pożyczkę.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować