Jakie ubezpieczenie wybrać?

Wysłane przez Fanwalk 
7
Jakie ubezpieczenie wybrać?
18 sty 2018 - 16:44:26
Jak w temacie - zastanawiam się nad wyborem korzystnego ubezpieczenia na życie... Co byście powiedzieli na przykład na coś takiego jak tu https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ ?
Re: Jakie ubezpieczenie wybrać?
03 mar 2018 - 17:55:53
W internecie nie brakuje takich rankingów. Wyszukanie ich z pewnością nie zajmie Ci wiele czasu.
25 kwi 2018 - 09:32:24
W internecie są setki takich tematów. Bardzo łatwo jest się w tym doinformować bez zakładania takiego tematu.
25 kwi 2018 - 13:43:08
Koniecznie warto też zadbać o wyrobienie karty ekuz smiling smiley Np. na ekuz łódź na polisaturystyczna.pl są super porady w tym obszarze temtycznym smiling smiley
17 maj 2018 - 14:11:13
Cześć Wam. Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakiegoś korzystnego ubezpieczenia na życie. Czy jesteście może w stanie mi coś doradzić w tym obszarze tematycznym? Zastanawiam się obecnie, czy np. ten ranking jest wart rozważenia [www.ubezpieczeniaonline.pl] Co o tym sądzicie?
02 cze 2018 - 17:58:44
W tej chwili ubezpieczalnie jest tylko, że porównywanie ofert to podstawa. Czasami oferta różni się cenowo od drugiej nawet o kilka set złotych, a zakres ubezpieczenia jest taki sam. Wiem to z autopsji, więc jeszcze raz radzę porównywać.
24 sty 2023 - 19:53:31
To fakt, bez porównania ciężko wybrać dobrą ofertę. Nie zawsze można to zrobić bez podania danych osobowych. Ostatnio szukałem na indywidualne ubezpieczenie na życie w ramach otwartych grup - nie trzeba podawać żadnych danych. Dobry doradca też się przyda, co nie? Bo każdy ma inne potrzeby ubezpieczeniowe
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować