Inwestowanie w bitcoin

Wysłane przez cinek 
5
Inwestowanie w bitcoin
23 sty 2018 - 09:10:15
Cześć Wam smiling smiley Czy według Was warto inwestować teraz w bitcoin? Ja się właśnie dość poważnie nad tą możliwością zastanawiam. Tu jest kurs btc i widzę właśnie, że jest mały dołek kursu, więc ciekawa opcja na wejście smiling smiley
Re: Inwestowanie w bitcoin
16 lut 2018 - 14:19:06
Inwestowanie w kryptowaluty to nie łatwa sprawa. Ostatnio ich ceny szaleją więc radzę dobrze zaznajomić się z tematem i najważniejsze: inwestuj tyle ile możesz stracić.
Re: Inwestowanie w bitcoin
03 mar 2018 - 17:56:07
Myślę, że kolega wyżej udzielił wystarczającej odpowiedzi. Podzielam jego zdanie w stu procentach.
Re: Inwestowanie w bitcoin
14 sie 2019 - 07:01:18
Jeszcze do niedawna faktycznie opłacało się inwestować w bit coin, jednak nie wiem czy rzeczywiście jest to takie opłacalne obecnie. Po pierwsze kurs jest bardzo wysoki i aby móc w to wejść to trzeba dysponować sporą kasą. Po drugie jest ograniczona ilość bit coinów.....

Tym bardziej nie inwestowałbym w inne kryptowaluty bo wiele już ich poupadalo. Coraz to slyszy sie, ze upada kolejna giełda kryptowalut.

Osobiscie jestem zdania, ze lepiej inwestować w bezpieczne konta oszczędnościowe czy lokaty. Oprocentowanie jest mniejsze ale przynajmniej nie stracicie na tym kasy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-14 10:40 przez server.
Re: Inwestowanie w bitcoin
08 sty 2020 - 08:04:17
Według mnie pierwszym zdaniem tego poradnika powinno być "jak najwięcej czytać i uczyć się na temat kryptowalut". Według mnie aby dobrze inwestować trzeba na bieżąco czytać wiadomości ze świata kryptowalut. Każda taka informacja ma wpływ na cenę na giełdzie i warto jest o tym nie zapominać
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować