Zmiana sieci usługi Teleinformatycznej

Wysłane przez Tomek Kerys 
1
Zmiana sieci usługi Teleinformatycznej
25 sty 2010 - 14:58:14
Witam, jestem osobą którą nie zna się na prawie, ale mam problem. Chciałbym abyście pomogli mi go rozwiązać. Chodzi o to, że aktualnie jestem użytkownikiem Netii od (listopada 2009r.) a nie rozwiązałem starej umowy z firmą 'x', która zawarłem 1wszy kontrakt na usługi teleinformatyczne na czas nieokreślony ostatnie 2gie półrocze 2009r. to naprawdę bardzo słabe łącze i czasami jego brak, jednak administrator owej sieci 'x' po nie wpłaceniu za miesiąc odłączał od sieci bez żadnych konsekwencji. W dniu 01.11.09r. firma 'x' została przejęta przez firmę 'y', która wysłała pismo do mnie jako abonenta o zaistniałej sytuacji. W umowie jest napisane, że 'W najbliższych dniach odwiedzi Państwa przedstawiciel firmy w celu odebrania niniejszej umowy oraz uzgodnienia nowych warunków." Usługi się jednak nie zmieniły i zmieniłem dostawcę na Netię. Teraz dobrze chodzi internet, ale 19 stycznia odwiedził mnie przedstawiciel firmy 'y'. Poinformowałem go, że zmieniłem dostawce z w/w przyczyn. Firma ta jednak żąda ode mnie wpłaty pieniędzy za 2 miesiące + odsetki(nie wiadomo czy będzie jeszcze w nie wliczona kara). Kara jak i odsetki występują w nowej umowie, którą nie podpisałem. Proszę o pomoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-25 15:13 przez Tomek Kerys.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować