umowa a zmiana adresu zamieszkania

Wysłane przez gokart 
3
umowa a zmiana adresu zamieszkania
16 mar 2010 - 09:16:34
Dzień dobry mam krótkie pytanie

Otóż kupiłem mieszkanie 3 miesiace temu i od tamtego czasu dostaje rachunki z jedej z firm telefonicznych na nazwisko poprzedniego właściciela. Poprzedn właściciel miał telefon i widocznie nie wypowiedział umowy z operatorem ani nie powiadomił ich o zmianie adresu i teraz rachunki przychodza na mój adres. Czy mam powody do niepokoju ze bede musiał jakieś zaległe rachunki za telefon zapłacic za niego czy czasem umowa nie niest przypisana do konkretnej osoby w tym przypadku poprzedniego właściciela i moge spać spokojnie ? Dziękuje za odpowiedź
Re: umowa a zmiana adresu zamieszkania
18 mar 2010 - 11:58:31
Pocztę po prostu zostawiaj w skrzynce, lub przekaż listonoszowi że adresat wyprowadził się, i tyle smiling smiley niczym się nie martw, śpij spokojnie.

Sam osobiście mam tę samą sytuację. I to poprzedni właściciel siedzieć będzie szedł w moim przypadku, właśnie za długi ;-)
Re: umowa a zmiana adresu zamieszkania
29 kwi 2010 - 09:16:27
zadzwoń do tej firmy i poinformuj że zwracasz listy a one nadl przychodzą. Zapewne firma ta nie dostaje zwrotek z poczty. Jedno jest pewne nie bedziesz ponosił odpowiedzialności za te listy .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-05 11:36 przez Kuba.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować