Samodzielna Windykacja

WysÅ‚ane przez Taliczan 
6
Samodzielna Windykacja
04 lip 2021 - 15:21:14
Warto spróbować samodzielnej windykacji należności. Obecnie jest to w miarę proste. Można skorzystać z e-sądu, gdzie opłaty sądowe wynoszą tylko 1/4 opłaty jakiej byśmy musieli dokonać w zwykłym trybie a w dodatku wszystko załatwimy przez Internet bez wychodzenia z domu. Wkrótce będziemy mogli również komornikowi zlecić egzekucję przez Internet.
Jednak najpierw należy wysłać do dłużnika jakieś upomnienie. Tu dobrze jest np. sprawdzić czy pod jego adresem znajduje się nieruchomość która należy do niego. Wystarczy sam adres nieruchomości, nie musisz znać nawet numeru Księgi Wieczystej, poznasz go przeglądając je. Jeśli się okaże że tak, wówczas warto mu wspomnieć że wiemy o tym, przy okazji sprawdzimy czy nie ma współwłaściciela, jakie są inne wpisy hipoteczne i zasugerować mu w upomnieniu że w razie braku spłaty będziemy się domagać zaspokojenia wierzytelności z tej nieruchomości. Taki tekst często sprawia że dłużnik jednak znajdzie pieniądze na spłatę naszego zadłużenia.
Więcej Informacji na stronie: [albertkredyty.pl]

[albertkredyty.pl]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-07-11 11:49 przez Taliczan.
Re: Samodzielna Windykacja
11 lip 2023 - 11:53:26
Jeśli chchcesz przejrzeć dowolną Księgę Wieczystą, możesz to zrobić po samym adresie, nie musisz znać numeru KW,ani nawet Nazwiska właściciela
wszystko możesz zrobić korzystając ze strony; [albertkredyty.pl]

[albertkredyty.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-07-11 11:54 przez Taliczan.
Re: Samodzielna Windykacja
24 pa¼ 2023 - 23:24:12
Z tego co wiem, AFORTI Collections zapewnia kompleksowy zestaw usług windykacyjnych więc może zgłoś się do nich. Na pewno pomogą
Re: Samodzielna Windykacja
15 sty 2024 - 09:46:46
Mi osobiście bardzo pomogli merytorycznie Panowie z firmy 4Grants z Ostrowa, na prawdę z czystym sumieniem ich polecam https://4grants.pl/
Re: Samodzielna Windykacja
27 lut 2024 - 07:09:04
Samodzielna windykacja niekoniecznie przynosi efekt. Sama windykowałam swoich dłużników i nie przyniosło to żadnych efektów. Dopiero Hadyński mi pomógł odzyskać mi moje pieniądze. Polecam, bo w dwa tygodnie odzyskali mi to co ja próbowałam od 6 miesięcy. Tu masz numer 22 688 78 04 - nazywają się Hadyński Inkaso
Re: Samodzielna Windykacja
28 lut 2024 - 13:28:01
Ostatnio postanowiłem przeprowadzić samodzielną widyfikację, ale to okazało się znacznie trudniejsze niż sądziłem, napotykając wiele problemów, których nie mogłem rozwiązać samodzielnie.

Chciałbym ostrzec innych użytkowników przed samodzielną widyfikacją i zaznaczyć, że firma, którą ktoś tu polecał, niestety nie spełniła moich oczekiwań. Proces był uciążliwy, a obsługa klienta pozostawiała wiele do życzenia.

Dlatego zdecydowanie polecam skorzystanie z usług profesjonalnej firmy widyfikacyjnej, aby uniknąć problemów, z którymi samodzielnie musiałem się zmierzyć. https://4grants.pl/zgloszenie-windykacji]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-02-28 13:28 przez Tomaszewicz.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować