Windykacja długu w Krakowie

WysÅ‚ane przez gofor 
9
Windykacja długu w Krakowie
07 pa¼ 2021 - 08:42:44
Witajcie, czy ktoś z Was współpracował z tą firmą windykacyjną https://www.fonsuris.pl/windykacja-krakow/?
Szukam kogoÅ› bardzo sprawdzonego, o bardzo dobrej opinii na tym terenie.
Re: Windykacja długu w Krakowie
09 gru 2021 - 23:50:09
Polecam Kancelarię Prawną Omegą. Działają skutecznie na terenie całej Polski.
Re: Windykacja długu w Krakowie
20 gru 2021 - 21:01:22
Obczaj sobie taka firmę Best bo są niby liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o odzyskiwanie kasy. Tu masz namiary i więcej szczegółów [www.money.pl] to chyba najlepsza droga do odzyskania swoich pieniędzy.
Re: Windykacja długu w Krakowie
11 maj 2022 - 17:08:11
Miałem problem z dłużnikiem i mogę polecieć skup długów i windykacje należności Lex Legis Group podsyłam link mi pomogli.
Re: Windykacja długu w Krakowie
27 cze 2023 - 09:52:09
A z czego chcesz tu robić windykację? Najpierw proces cywilny, potem ew. wyrok i dopiero windykacja.

Jeśli nic nie pomoże, to faktycznie mozna zastanowić się nad windykacją:
[subra.pl]

Daję tutaj namiar na doświadczoną kancelarię.
Re: Windykacja długu w Krakowie
19 lip 2023 - 07:11:09
Korzystałem z firmy HEKSEM. Wejdź sobie do nich na www.heksem.pl i tam masz wszystko. Szczerze polecam.
Re: Windykacja długu w Krakowie
01 wrz 2023 - 11:39:11
Ja też jestem z Krakowa, miałem poważny problem bo firma sprzedażowa się u mnie zadłużyła na 100tys
Przeszukując internet w poszukiwaniu firm windykacyjnych znalazłem firmę 4 Grants i to był bardzo dobry wybór. Nie dość że przerzucili koszty na dłużnika to jeszcze odzyskałem to co moje, oczywiście musiałem zapłacić im % za działania i pokryć koszty sądowe ale i tak odzyskałem o wiele więcej więc było warto thumbs up
Re: Windykacja długu w Krakowie
24 pa¼ 2023 - 23:23:46
Z pewnością warto zwrócić uwagę na profesjonalne usługi windykacyjne, takie jak AFORTI Collections. Mogą one pomóc przedsiębiorcom nie tylko w odzyskaniu długu, ale także w utrzymaniu odpowiedniej płynności finansowej. Warto zapoznać się z ich usługami, aby kompleksowo podejść do windykacji.
Re: Windykacja długu w Krakowie
25 sty 2024 - 13:55:12
Polecam windykować z firmą 4Grants, znają się na rzeczy i w moim przypadku pomogli (też z tamtych rejonów) tutaj namiary na nich Zgłoszenie windykacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-01-25 13:55 przez 4 Grants.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować