Gdzie wziąć kredyt samochodowy?

WysÅ‚ane przez Maryla J. 
10
Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
22 gru 2016 - 02:17:23
Czy jest ktoś na forum, kto zaciągał może ostatnio kredyt samochodowy? Chciałam się dowiedzieć szczegółów - czyli na co zwrócić uwagę i jak wybrać najtańszą ofertę? No i jaki bank, bo szczerze powiedziawszy, nie orientuję się zbytnio w tych kredytowych niuansach. Co sądzicie o ofercie Alior Banku? Bo na moje oko wydaje się w porządku.
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
07 lut 2017 - 14:13:13
Może zamiast kredytu warto rozważyć leasing? Mniej obciążajace dla budżetu firmy smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-07 14:15 przez krzysztek44.
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
21 mar 2017 - 11:21:18
Ciężko coś komuś polecić, bo na przyznanie kredytu samochodowego i jego wysokość wpływa wiele czynników i każdy będzie w nieco innej sytuacji. Sprawdź sobie oferty w jakiejś porównywarce, tak będzie najlepiej. Poza tym, są większe szanse na kredyt jak masz w porządku historię w BIK i w biurze informacji gospodarczej. Wtedy przychylniej patrzą na wnioski. W tym artykule znajdziesz więcej informacji na ten temat - [infokonsument.pl] . Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć dobrą ofertę.
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
14 maj 2017 - 13:06:29
Ja bym bardziej szukal kredytu bezposrednio u dealera. Z tego co slyszalem od znajomego, ktory kupowal Dokker Vana ( dane techniczne [www.dacia.pl] ) Dacia ma bardzo ciekawy system finansowania zakupu. On akurat skorzystal z leasingu na firme - najlepsza opcja w tym przypadku. Nie bylo sensu zakupu samochodu uzywanego, bo juz pare raz sie na tego typu "inwestycjach" mocno przejechal. Oczywiscie mozna tez kombinowac z jakimis kredytami w banku, ale wedlug mnie to zbyt duzo papierkowej roboty i zbyt wysoki procent trzeba pozniej oddac...
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
23 maj 2017 - 15:38:36
Po co brać kredyt? Lepiej pożyczyć pieniądze od rodziny.
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
20 cze 2017 - 12:55:58
nie każdy może pożyczyć . bo rodzice nie mają
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
04 lip 2017 - 18:55:40
No wlasnie, kazdy jest w innej sytuacji zyciowej winking smiley
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
29 cze 2018 - 12:58:44
A jak sprawa leasingów wygląda teraz? Coś ostatnio słyszałem o jakimś nowym prawie co ma wejść za rządów PiS. Nie będzie można brać na firmę czy odliczać?
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
26 pa¼ 2018 - 19:36:36
Nie znam tej oferty więc mało mogę doradzić, ale znam ofertę banku Raiffeisen który oferuje kredyt na zakup środka transportu. Bank nie jest w tym względzie zbyt wymagający i finansuje autka nowe a także używane.
Re: Gdzie wziąć kredyt samochodowy?
27 maj 2019 - 08:14:27
Polecam zwrócić uwagę na

oprocentowanie pożyczki
na dodatkowe opłaty takie jak prowizja czy opłaty przygotowawcze z uwagi na to, że opłaty takie potrafią znacznie podnieść koszt samej pożyczki
jak również na wymóg dokupienia dodatkowych usług takich jak ubezpieczenie, a wiele bankow oraz innych instytucji czegoś takiego wymaga bo dodatkowo na tym zarabiają.

Dodam, że porady te nie dotyczą się jedynie banków ale również pozyczek w firmach prywatnych oraz firm leasingowych. Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu porównanie sobie w porównaniach warunków oferowanych przez poszczególne firmy.

Na tej stronie jest natomiast ciekawy artykuł o pozyczkowych zwyczajach Polaków [waluty.com.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-03 09:24 przez Danuel.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować