Sprzedam długi lub oddam do windykacji.

WysÅ‚ane przez powolniak 
16
Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
18 pa¼ 2010 - 09:22:18
Witam.
Prowadzę firmę zajmująca się ubezpieczeniami, kredytami oraz pożyczkami. Niestety przez nieuczciwych klientów popadłem w problemy finansowe. Poszukuję konkretnej windykacji, która byłaby w stanie działać na terenie całego kraju, vide Śląska.
Posiadam umowy, według których byli klienci są u mnie zadłużeni, na dowód czego posiadam dodatkowo weksle in blanco bez protestu, deklarację wekslową.
Ewentualnie mogę też sprzedać weksle za 50% ich wartości.
ProszÄ™ o konkretny kontakt.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
04 lip 2011 - 20:38:57
Żadna windykacja, sąd i Komornik, ew. następnie windykacja.
Jeśli dłużnicy są wypłacalni, warto powziąć kroki prawne i uzyskać tytuł wykonawczy, choćby po to by nie przedawnić roszczenia.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
07 sty 2014 - 08:24:59
Przypominamy przedstawicielom firm windykacyjnych o obowiązującym regulaminie forum - zabrania się podawania danych kontaktowych bez zgody Redakcji. Przypominamy również, iż istnieje możliwość kontaktu z użytkownikiem przy użyciu wiadomości prywatnych.

Zapraszamy natomiast do prowadzenia merytorycznej dyskusji na forum.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
04 mar 2014 - 10:45:56
Polecam szkolenia ze sposobów windykacji w tym z windykacji masowych oraz windykacji klientów trudnych.
Szkolenia pozwolą uniknąć strat związanych ze sprzedażą weksli poniżej ich wartości.
Szkolenia odbywają się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Piszę ponieważ sama skorzystałam. Popadłam w długi jeszcze w 2012 r. po tym jak upadło mi firma. Nie dość, że klienci nie płacili to sama popadłam w długi. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego udało mi się odzyskać 20 000 zł z 40 000. I choć wydałam kasę na te szkolenia to teraz znowu idę, bo nie dość że sama ogarnęłam swoją windykację to udało mi się dogadać z wierzycielami na warunkach jakie mnie interesowały.

Więcej info na priv
Kupię wierzytelności z Nakazów Zapłaty
03 kwi 2014 - 11:28:41
Moi Drodzy,

skupię za gotówkę wierzytelności z Nakazów Zapłaty, wydane minimum 10 lat temu (cesja bezzwrotna). Interesują mnie s.c., sp. j. oraz os. fizyczne. Ważne by nadal były prawnie wymagalne. Proszę o kontakt mailowy: kl.esticas@gmail.com

Wystarczy krótki opis sprawy.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
27 kwi 2015 - 11:36:09
Witamy Pana serdecznie, zapraszamy do kontaktu w prywatnej wiadomości.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
01 gru 2015 - 11:10:34
Witam zapraszam do współpracy jesteśmy Międzynarodową Kancelarią Prawno Podatkową z oddziałami w Gorzowie Wielkopolskim, Berlinie, Londynie i Dubaju. Możemy reprezentować klienta przed sądem i urzędami. Osiągnięty przez nas sukces to wynik indywidualnego podejścia do każdego Klienta, zrozumienia jego potrzeb i problemów. Miarą naszego sukcesu są polecenia naszych usług przez obecnych Klientów, tym z Państwa, którzy zastanawiają się nad wyborem firmy, która będzie wsparciem biznesowym.


Zapraszam do wspólpracy
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
11 sty 2016 - 21:02:37
Oczywiście nie musisz nikomu nic zlecać ani szukać firmy windykacyjnej. Samodzielnie to zrobisz, jest taniej i często lepiej smiling smiley

Poza tym jeżeli to przedsiebiorca to możesz go obciażyć kosztami windykacji. Poczytaj sobie tutaj.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
15 sty 2016 - 10:59:49
ach te długi...
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
26 lut 2016 - 09:28:55
a próbowałeś sprzedać dług na giełdzie wierzytelności? Wiele przedsiebiorców wybiera takie rozwiązanie, z resztą sprzedaż długu to nie jedyne co oferuje taka firma - certyfikat wiarygodności, rejestr dłużników itp. w każdym razie myślę, że w Twojej sytuacji najlepszym wyjściem będzie odsprzedanie długu komuś innemu.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
19 sty 2017 - 09:22:08
dobrze, że są możliwości odzyskania pieniędzy.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
04 maj 2017 - 09:51:00
Spróbuj samodzielnej Windykacji.
Jeśli decydujemy się na samodzielną windykację oczywiście polecam e-sąd, można tam otrzymać nakaz zapłaty szybko, tanio i w dodatku przez Internet. Można też spróbować innych pomysłów. Np. sprawdzić czy nieruchomość którą zajmuje dłużnik należy do niego, jeśli się okaże że tak to można mu grzecznie powiedzieć lub napisać że zamierzamy egzekwować należność z tej nieruchomości. Wówczas dłużnik szybko dojdzie do wniosku że lepiej spłacić dług dobrowolnie niż doprowadzić do licytacji nieruchomości i po prostu spłaci. A sprawdzić możesz np. za pomocą wyszukiwarki ksiąg wieczystych po adresie. W księgach masz wszystkie informacje o danej nieruchomości ich właścicielach itp. W dodatku również wszystko sprawdzisz on-line siedząc w domu. Tu podaje link do przykładowej wyszukiwarki
Wyszukiwarka KsiÄ…g Wieczystych




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-23 14:52 przez Taliczan.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
28 cze 2018 - 12:24:12
Warto popytać w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
18 pa¼ 2019 - 09:27:02
Polecam jedynie windykację. A jeśli masz dużo płatności co miesiąc, to windykację masową można użyć.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
19 pa¼ 2019 - 20:24:05
Jedyna sensowna opcja to sprawdzona windykacja należności.
Re: Sprzedam długi lub oddam do windykacji.
24 cze 2020 - 11:09:55
Należności w stosunku do osób fizycznych nikt raczej nie kupi za sensowną wartość. Z pewnością trzeba ich dochodzić przed sądem a następnie komornikiem. Pytanie, czy samemu, czy z pomocą kancelarii. Uważam, że ta druga opcja ma sporo do zaoferowania: pomóc w wyborze trybu, właściwego sądu, wypełnieniu weksli, wezwaniu do wykupu, sformułowaniu powództwa, reprezentacji przed sądami, wyborze pracowitego komornika. Z pewnością nie jest dobrym pomysłem kierowanie sprawy do e-sądu. Ten nie może wydać nakazu w postępowaniu nakazowym z weksla, który daje szereg korzyści: niższa opłata, możliwość prowadzenia postępowania zabezpieczającego, wykonalność mimo braku prawomocności.

Pozdrawiam,
Mirosław Ochojski
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować