Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?

WysÅ‚ane przez Pastylka 
10
Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
15 sty 2018 - 18:19:09
Czy pożyczki pozabankowe to w gruncie rzeczy dobre rozwiązanie? Oczywiście pojawia się wiele informacji na ich temat, jednak czy są aż takie złe? Na co zwracać największą uwagę?
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
16 lut 2018 - 14:16:15
Jest takie powiedzenie 'pewne jak w banku' i tutaj tego bym się trzymał, dlatego uważam, że lepiej pożyczki nie brać od niezaufanych firm.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
03 mar 2018 - 17:55:38
Po pobraniu takiej pożyczki oddajesz dużo więcej niż pożyczyłeś. Warto zastanowić się przed taką decyzją.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
13 kwi 2018 - 06:09:44
Jest to dość drogie rozwiązanie.Jednak wiele firm prywatnych oferuje obecnie dobrą ofertę w postaci pożyczek darmowych w ramach promocji pierwszej pożyczki.Tak więc nad taką oferta jak najbardziej mozna się zastanowić smiling smiley

Szczególnie,ze wzięcie takiej pożyczki nie będzie nas niczego kosztowało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-03 14:25 przez admin.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
22 kwi 2018 - 15:30:56
Jeśli ktoś ma górę kasy to pożyczki w parabankach super. Ja niestety jej nie mam więc siłą rzeczy pożyczyłem w banku Raiffeisen. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dostałem 4 tys, nieoprocentowane i spłacać będę przez 2 lata. Fakt od całości musiałem zapłacić prowizję, ale to tylko 120 zł
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
08 pa¼ 2018 - 15:26:47
Takie chwilówki potrafią byc zgubne i trudne do spłacenia, trzeba uważać żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia. Mi z takiej sytuacji pomogli wyjść w [habzafinanse.com.pl]
pomogli w znalezieniu banku, który udzielił mi kredytu na spłatę takiego zadłużenia, mimo że sama chodziłam od banku do banku i spotykałam się z odmową.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-08 15:29 przez kejti88.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
15 pa¼ 2018 - 04:59:45
Z jednej strony tak

Kiedy nie mamy możliwości wzięcia kredytu w banku
kiedy kasa jest nam potrzebna na krótki czas
oraz kiedy wiemy, że na 100% będziemy mieli z czego tą pożyczke spłacić!

Z drugiej strony trzeba skorzystać z porównywarek tych pożyczek tak aby wiedzieć, ze będziemy korzystali z najlepszej oferty Sa firmy droższe, są firmy tańsze i dobrze jest to jednak wiedzieć
[serwersms.pl]

Tutaj wiecej informacji. .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-18 11:03 przez marcin38.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
26 pa¼ 2018 - 14:05:25
Niee, dla mnie to nie jest dobre rozwiązanie. Chwilówki nigdy w życiu się nie przydają do niczego. Lepiej jest już coś sprzedać swojego za marne grosze, niż zaciągać pożyczkę.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
19 lut 2019 - 09:28:41
Jest to dobre rozwiązanie jeśli potrzebujemy pożyczkę szybko. Oraz nie chcemy wypełniać dokumentacji, jaka zostanie podsunięta przez bank. Musimy również mieć pewność, ze bedziemy w stanie na 100% te pożyczke spłacić. Bo jesli nie macie takiej pewności to nie polecam sie zadłużac oraz nie polecam brania pożyczki w firmie prywatnej.

Najlepszą opcją bedzie wzięcie pożyczki darmowej w ramach pierwszej promocji. Obecnie praktycznie każda firma pożyczkowa, która chce się wypromować ma w ofercie właśnie taką pożyczkę. Niektóre firmy oferują pożyczki nawet na 2 miesiące.

Na pewno plusem tych pozyczek jest fakt, ze mozna otrzymać je bez zbędnych formalności i szybko
https://www.pierwszapozyczka.pl/pozyczki-pozabankowe-szybkie-pieniadze-bez-zbednych-formalnosci/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-10 09:19 przez Danuel.
Re: Czy pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie?
18 lip 2019 - 12:17:41
maksi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Niee, dla mnie to nie jest dobre rozwiÄ…zanie.
> Chwilówki nigdy w życiu się nie przydają do
> niczego. Lepiej jest już coś sprzedać swojego
> za marne grosze, niż zaciągać pożyczkę.


Zgadzam się...chwilówki to nie jest dobre rozwiązanie.. to powinna być ostateczność.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować