Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best

Wysłane przez Wera40 
7
Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
22 gru 2021 - 13:46:36
Witam wszystkich forumowiczów.
Nie będę tu przedstawiać całej historii mojej burzliwej młodości, ale w skrócie napiszę, że wiele lat temu narobiłam sobie długów no i teraz musze je splacic, ale tego nie robię. No i chyba właśnie przez to ostatnio odezwała się do mnie firma windykacyjna BEST. Czy ktoś z was miał z nimi wcześniej do czynienia? jak to zalatwic bezbolesnie? xD
Re: Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
24 gru 2021 - 17:31:52
Zapraszam do kontaktu z Kancelarią Prawna OMEGA. Mają w swojej ofercie m.in oddłużanie. Sprawdzą umowę pożyczkową i na pewno udzielą fachowej pomocy i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytanie i pomogą rozwiązać kłopotliwa sytuację związaną z zadłużeniem.
Re: Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
26 gru 2021 - 15:59:42
nie martw się. Ja miałem naprawdę ogromny dług, ale udało mi się spłacić całość z pomocą tej firmy. Rozłozyli mi płatności na małe raty i zatrzymali naliczanie karnych odsetek. Porozmawiaj poprostu z doradca klienta. Dasz radę!
Re: Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
27 gru 2021 - 00:09:04
Jak będziesz spłacać, to wszystko będzie ok. Czy dużo masz długu? Pogadaj z nimi na spokojnie, powiedz, że chcesz spłacić wszystkie długi i poproś o rozłożenie na raty. Z tego co wiem, działają calkiem ok i nie nękają telefonami.
Re: Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
28 gru 2021 - 05:33:21
Dobrze trafiłeś jak na firmę windykacyjna hahaha! Miałem do czynienia z tą firmą i z innymi. Plusem Best jest to, że nie nalicza do zadłużenia żadnych dodatkowych kosztów, a mi nawet wstrzymali naliczanie odsetek. Można pogadać z nimi.
Re: Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
28 gru 2021 - 19:00:58
Hej, nie łam się, wszystko będzie dobrze! Wiele osób miało długi i dziś to dla nich już wspomnienie. Sama jestem jedną z tych osób. Z doświadczenia mogę ci powiedzieć, że dobrze będzie skontaktować się możliwie szybko z nadawcą tego listu. Firmy windykacyjne nie robią problemów ze spłatą, dla nich to plus ze płacisz cokolwiek, a moim zdaniem nawet ułatwiają ten proces, tylko trzeba po prostu chcieć rozmawiać i współpracować. 
Re: Muszę spłacić długi do firmy windykacyjnej Best
23 sie 2022 - 09:08:13
Zapraszam do kontaktu. Zajmuje się umorzeniem długu w postępowaniu sądowym
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować