uciążliwy lokator

Wysłane przez iwona 
7
uciążliwy lokator
19 mar 2009 - 13:47:56
Witam serdecznie
Mam problem z nieuczciwym lokatorem. 3 miesiące temu została mu wypowiedziana umowa wynajmu mieszkania. Trzeci miesiąc upływa właśnie teraz, a lokator zapadł się pod ziemię. Już kilka razy umawiał się na spotkanie, na które zresztą nie przychodził. Zalega z rachunkami i czynszem. Jak już jakimś cudem uda się nawiązać z nim kontakt, to jak zawsze wymyśla kolejne kłamstwa i chce się umawiać na kolejne spotkania, na które też nie przychodzi. W mieszkaniu też nigdy nie można go zastać. Od sąsiadów wiem, że wynosił jakieś meble, więc mogę przypuszczać, że przynajmniej rozpoczął wyprowadzkę.
Cóż jednak z tego skoro nie mogę wejść do mieszkania, a skontaktowanie się z nim graniczy z cudem.
Bardzo proszę o poradę co mogę w takiej sytuacji zrobić? Do czego mam prawo?
Re: uciążliwy lokator
30 mar 2009 - 09:50:14
Witam. Jak sprawa z lokatorem? Czy nadal potrzebuje Pani pomocy?
Re: uciążliwy lokator
22 cze 2017 - 14:22:15
Ja bym chyba zdecydowała go troszkę nastraszyć, gdyż ewidentnie jest nieodpowiedzialny i gra na zwłokę. 3 miesięczny okres wypowiedzenia to wystarczający czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-22 14:23 przez GabiX21.
Re: uciążliwy lokator
12 kwi 2018 - 06:52:43
Nie można po prostu rozwiązać jakoś tej sprawy z udziałem policji? Przecież na dobrą sprawę on tam teraz mieszka bezprawnie...
Re: uciążliwy lokator
15 maj 2018 - 13:17:07
Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przyda mi się to smiling smiley
Re: uciążliwy lokator
21 maj 2018 - 09:01:58
Moim zdaniem warto takiego odciąć od prądu i wody a potem wyrzucić siłą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-28 14:26 przez admin.
Re: uciążliwy lokator
02 cze 2018 - 09:18:24
Na wykopie była kiedyś akcja, że właściciel miał podobny problem i zaprosił do wspólnego mieszkania z problematycznymi lokatorami kilku osiłków, Po kilku dnia rodzinka sama się wyprowadziła grinning smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować