SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ

Wysłane przez szczypior212 
12
SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
22 lut 2013 - 12:46:17
WITAM, SPRZEDAM DŁUG W WYSOKOŚCI 15 000ZŁ WRAZ Z ODSETKAMI OD 19.10.2012r. DŁUG MA PRAWOMOCNY NAKAZ ZAPŁATY WRAZ Z KLAUZULĄ WYKONALNOŚCI- SPRAWA NIE ZGLOSZONA DO KOMORNIKA!

albo CHĘTNIE PODEJMĘ WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ WINDYKACYJNĄ!!!

SZUKAM FIRMY:
- SKUTECZNEJ
- OPIERAJĄCEJ SIĘ NA SZYBKIM DZIAŁANIU
- STAWIAJĄCĄ GŁOWNY NACISK NA KONTAKT BEZPOŚREDNI Z DŁUŻNIKIEM (NIE TELEFONICZNY CZY LISTOWNY)
- NIE POBIERA OPŁAT WSTĘPNYCH TYLKO USTALONY % OD ŚCIĄGNIĘTYCH KWOT
- "NAJLEPIEJ" GDYBY FIRMA ZNAJDOWAŁA SIĘ W WOJ. MAZOWIECKIM - STĄD JEST DŁUŻNIK!!!

CZEKAM NA INFORMACJĘ
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
04 kwi 2013 - 10:46:01
Witam,
Reprezentuje Kancelarie Prawna o szerokim zakresie uslug. Jezeli potrzebuje Pan w dalszym ciagu pomocy, prosze o kontakt.
Pozdrawiam,
MK
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
04 kwi 2013 - 17:16:55
Witam

Czy majcie tzw. windykacje twarda?? bo inna mnie nie interesuje tak jak w ogloszeniu, pytanie rowniez czy pobieracie jakas oplate "wstepna" ??
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
02 wrz 2013 - 16:21:33
A czy w ogóle istnieje skuteczna windykacja?? Według mnie nie ma czegoś takiego...pieniądze może odzyskać jedynie komornik.
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
06 wrz 2013 - 11:09:20
Komornika można przecież skutecznie wspierać w działaniach
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
07 maj 2014 - 15:45:23
Ja odzyskałam taką należość jedynie dzięki pomocy prawnika zajmującego się windykacją ściśle współpracującego właśnie z komornikiem. On zawsze odzyskuje długi z tym samym komornikiem.
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
07 maj 2014 - 16:10:16
Myślę, że jeśli chodzi Ci o taką firmę to na pewno mogę polecić Vindmaster
Nie wiem skąd dokładnie są, ale prowadziłem u nich parę spraw i widać znają się na rzeczy, bo sprawdzili się w większości wypadków.
Tam gdzie się nie udało, to raczej nie było szans na skuteczną egzekucję od początku. Poza tym dostałem całą kasę w 100% wraz z odsetkami, bo oni finansują się z jakiś dodatkowych kwot pobieranych od dłużnika, a nie pobierają prowizji. Fajne jest to że nie musisz się spotykać żadnymi agentami,a nie jeździć po biurach, bo wszystko załatwisz z nimi przez neta. Już takie rzeczy przerabiałem z Incasso i nie polecam. Jedyny minus, to że można u nich windykować tylko jak się prowadzi firmę. Chciałem dać im też zwindykować prywatną pożyczkę, ale odmówili. Może i dobrze, bo się dogadałem i dłużnik w końcu zwrócił sam pieniądze.
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
27 sty 2015 - 22:16:45
Ja znalazłem coś od nich dla sklepów internetowych ale nie próbowałem jeszcze.
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
05 lut 2015 - 10:27:18
Polecam windykacje przez adwokata . Staniszewski. Firma mieści się w Warszawie na ul. Solec 38.
------------------
Upiększające zabiegi na twarz gdańsk
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
18 mar 2015 - 11:38:37
tel. 22 101-33-13
Etap polubowny płacisz do 9% prowizji.
Kosztorys i wszytko dostajesz na pierwszym spotkaniu + dają sami sobie 45 dni na etap polubowny.
Brak kruczków po prostu specjalizują się w szybkim przeprowadzaniu windykacji polubownie. Najlepsze jest to że nie kupujesz kota w worku jeśli windykacja się nie powiedzie nic nie płacisz.
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
24 mar 2015 - 14:00:28
,,Najlepsze jest to że nie kupujesz kota w worku jeśli windykacja się nie powiedzie nic nie płacisz" - to rzeczywiście niespotykana oferta widać zależy im na załatwieniu sprawy na etapie polubownym. Dla mnie to jak najbardziej w porządku podejście bo czasem wystarczy etap polubowny by zdyscyplinować nie wypłacalnych kontrahentów.
Re: SKUTECZNA WINDYKACJA OS.FIZYCZNEJ
01 maj 2015 - 21:41:13
Jeśli :
- szuka Pan skutecznego działania operacyjnego a nie wysyłanie wezwań
- chce być pozbawionym ryzyka pozwu przeciwegzekucujnego
- nie chce ponosić żadych opłat i kosztów wstępnych
- pragnie powierzyć proces egzekucji profesjonalistom

to zapraszam do kontaktu.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować