Szukam Windykatora

Wysłane przez Magat 
7
Szukam Windykatora
24 pa 2013 - 12:41:54
Witam, szukam do współpracy windykatorów, szczególnie w woj. dolnośląskim, mazowieckim i świetokrzyskim.
Re: Szukam Windykatora
03 sty 2014 - 21:27:11
Magat Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, szukam do współpracy windykatorów,
> szczególnie w woj. dolnośląskim, mazowieckim i
> świetokrzyskim.

witam

mazowsze ( teren bylego woj. płockiego, ciechanowskiego ) i kawałek kuj-pom (byłe woj. włocławskie ) - chętnie podejmę się współpracy. na rozsadnych zasadach

pzdr
Re: Szukam Windykatora
07 sty 2014 - 08:23:19
Przypominamy przedstawicielom firm windykacyjnych o obowiązującym regulaminie forum - zabrania się podawania danych kontaktowych bez zgody Redakcji. Przypominamy również, iż istnieje możliwość kontaktu z użytkownikiem przy użyciu wiadomości prywatnych.
Re: Szukam Windykatora
23 wrz 2014 - 13:51:22
Jestem zainteresowana.
Działamy na terenie całego kraju, działamy przede wszystkim terenowo, więc nie bawimy się w "papierologię". Potwierdzając naszą skuteczność - pobieramy prowizję tylko i wyłącznie od odzyskanej kwoty!

Pozdrawiam
Re: Szukam Windykatora
03 pa 2014 - 15:41:11
Dzien dobry.

Poszukuje firmy windykacyjnej ,ktora juz sie zajmuje trudna sprawa LM Europe Sp.zo.o lub AURUM Krakow.Pierwsza spolka byla Agencja Pracy ,ktora wysylala pracownikow do pracy we Francji a ta druga robila nam wyplaty ( w rzeczywistosci wlasciciele obu spolek Ci sami tylko firm kilkanascie w Polsce),LM Europe bylo zarejstrowane w Olawie a AURUM w Krakowie.Posiadam wyrok prawomocny z klauzula wykonalnosci +odsetki..Wyrok mam od grudnia 2013 r.wiem ,ze ta sprawa zajmuje sie juz jakas firma windykacyjna z Wroclawia ,ludzie ktorzy sa poszkodowanie przez w/w Agencje Pracy nie bardzo chca sie podzielic infomacja ktora to firma windykacyjna prowadzi egzekucje ,boja sie chyba ze braknie pieniedzy dla nich na wyplaty.Jesli ktos z Panstwa jest w temacie to bardzo prosze o informacje-moze jest tez ktos kto chce sie podjac w/w sprawy.Powiem tylko ,ze Agencja pracy juz nie istanieje ale doszli do tego ,ze czlonek zarzadu Agencji Pracy ma w Krakowie firme i kilka sklepow.
Re: Szukam Windykatora
20 mar 2015 - 12:15:03
Polecam firmę lexperto duże doświadczenie w zakresie zarządzania wierzytelnościami - profesjonalne dochodzenie należności
Re: Szukam Windykatora
31 mar 2015 - 12:05:54
Etap polubowny do 9% prowizji (brak dodatkowych opłat)
Etap sądowy i egzekucyjny 15% prowizji
Jeśli sprawa nie zakończy się sukcesem klient jest zwolniony z opłat.
22 101 33 13
W przypadku nie odzyskania długu klient jest zwolniony z opłaty.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować