Firmy windykacyjne
Wiadomości
Raporty
Poradnik
Forum
Kontakt
Inne
Komunikaty z firm
Kalkulatory
Bazy adresowe
Dla webmasterów
Pisma i formularze
Witaj!
Zaloguj
Utwórz nowy profil
Strona główna
>
Start
>
Forum windykacja.pl
> Wątek
Zaawansowane
szukam porady
Wysłane przez
wojtan47
Fora
Wątki
Nowy wątek
wojtan47
szukam porady
09 kwi 2009 - 15:26:05
Zarejestrowany: 17 lat temu
Posty: 1
mam zasądzony wyrok na swoją korzyść razem z odsetkami to kwota ponad 8000zł. Chciałem to sprzedać nawet za 20% wartości ale, niektore firmy windykacyjne nie są zainterwsowane tak ,,małą,,kwotą i zostałem z kasą ale, na papierze.
Odpowiedz
Cytuj
zort
Re: szukam porady
25 kwi 2009 - 18:31:06
Administrator
Zarejestrowany: 18 lat temu
Posty: 10
Proszę zwrócić się do Sądu o nadanie klauzuli wykonalności i zwrócić się do komornika sądowego.
Odpowiedz
Cytuj
Nowszy wątek
Starszy wątek
Podgląd do wydruku
RSS
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować