chwilówki i co dalej?

Wysłane przez sylwia4012 
9
Re: chwilówki i co dalej?
04 lip 2017 - 19:10:39
Oczywiscie wszystko trzeba robic z glowa.Ja bym uwazal na waszym miejscu na rozmaite male firemki, ktore powstaja jak grzyby po deszczu. W takim przypadku ryzyko jest calkiem duze, mozna popasc w tarapaty. Najlepiej jest popytac znajomych to bedzie najpewniejsze zrodlo informacji. Na internecie sa takze rozmaite rankingi .. chyba tak do konca bym im nie ufac. W moim rozumowaniu firma dzialajaca najdluzej na ryknu bedzie sprawdzona i tyle.Z tego co widzialem na internecie to dobrze wypada oferta firmy Wonga - [www.wonga.pl] Przy pierwszej pozyczce do 1500pln placimy tylko symboliczne 10pln za cala operacje. Nigdy nie wiadomo co sie wydarzy .. kazdemu moze trafic sie jakis niezaplanowany wydatek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-08 20:37 przez gracz.
Re: chwilówki i co dalej?
19 wrz 2017 - 09:42:10
Najlepiej spłać je jak najszybciej i wyjdź na prostą. Nie warto marnować życia na chwilówki.
Re: chwilówki i co dalej?
25 gru 2017 - 13:18:53
A może warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie smiling smiley
Re: chwilówki i co dalej?
29 cze 2018 - 10:16:58
Moim zdaniem dobrym pomysłem może być poszperanie w tym temacie w Internecie. To się według mnie naprawdę będzie opłacało grinning smiley
Re: chwilówki i co dalej?
04 lip 2018 - 16:41:18
Czy uważacie, że stosowanie z propozycji pożyczkowych to poprawne droga, ażeby naprawić nieco swój domowy budżet? Ja właśnie mam trochę niespodzianych kosztów i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu propozycji. Moją atencję przykuło n.p. Syner na raty... Czy według Was jest to droga godne atencji?
Re: chwilówki i co dalej?
06 lip 2018 - 08:05:05
W mojej ocenie zamiast chwilówki to lepiej wziąć w banku tani kredyt gotówkowy.


________________________
Kredyt hipoteczny na http://www.lowcakredytow.pl/kredyty-hipoteczne/
Re: chwilówki i co dalej?
11 lip 2018 - 14:36:35
Zgadzam się z przedmówcą. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Płaci się tylko prowizję bankowi która jest zależna od ilości rat.
Re: chwilówki i co dalej?
21 wrz 2018 - 11:13:48
Każdy pożyczkodawca ma swój regulamin z którym sie zapoznajesz i akceptujesz przed skorzystaniem z ich pomocy finansowej. W tym regulaminie zazwyczaj jest cały punkt dotyczący tego jak wygląda sytuacja pożyczkobiorcy w przypadku niespłacenia kwoty w danym terminie, wszystko jest jasne i klarowne, a konsekwencje są zazwyczaj podobne w każdej instytucji i musza być zgodne z prawem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-08 13:16 przez admin.
Re: chwilówki i co dalej?
19 lut 2019 - 09:07:42
Kilka mozliwych rozwiazań dla duzego zadłużęnia

Wzięcie konsolidacji w banku - jeśli nie ma się wpisów w bik czy krd, to wbrew pozorom wzięcie pożyczki w banku nie jest takie niemożliwe jak się wydaje
Refinansowanie - na to jednak polecam uważać bo często warunki są kiepskie finansowo
Ewentualnie upadłość konsumencka - tutaj jednak musicie liczyć sie z faktem, ze pomimo umarzają Wam długi, to tracicie praktycznie wszystko to co macie oraz wychodzicie z banku w tym , co akurat macie na sobie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować