Szukam windykatora w Małopolsce

WysÅ‚ane przez Fellowes 
7
Szukam windykatora w Małopolsce
15 pa¼ 2014 - 14:30:31
Witam,

nawiążę współpracę z firmą windykacyjną z Małopolski ( Kraków). Mam do odzyskania należność (klauzula wykonalności) od osoby fizycznej. Sprawa jest u komornika ale poza przejęciem gruntu rolnego reszty komornik tak szybko nie odzyska bo dłużnik oficjalnie nic nie ma. Do odzyskania będzie około 150 tyś + odsetki.
Chodzi mi o windykację terenową ponieważ telefony czy pisma nawet z sądu są bezskuteczne w przypadku tego dłużnika.
Zainteresowane firmy proszÄ™ o kontakt.
Re: Szukam windykatora w Małopolsce
08 lis 2014 - 10:58:18
Witam. Czy może Pan polecić jakąś dobrą firmę windykacyjną z małopolski? Ma Pan już jakieś doświadczenie związane z ich usługami?
Re: Szukam windykatora w Małopolsce
13 lis 2014 - 08:25:32
Niestety nikogo nie znalazłem i nikogo nie mogę polecić. Wszystkie firmy są chętne do pośredniczenia między wierzycielem a Sądem i później komornikiem. Chcą zgarniać prowizję za przekazywanie pism z ręki do ręki i za inne czynności, do których średnio rozgarnięta osoba nie potrzebuje pośredników. Zgarnąć pieniądze z konta dłużnika potrafi komornik i do tego nie potrzeba pośredników.
Re: Szukam windykatora w Małopolsce
30 lis 2014 - 16:54:07
Proszę spróbować w firmie V7 Krakowska grupa Windykacyjna tel. 513 105 347. Mnie pomogli odzyskać spora kwotę. A nóż się uda.
Re: Szukam windykatora w Małopolsce
19 mar 2015 - 13:38:22
Może Pan spróbować w e-kancelarii prawnej Lexperto, świadczą usługi windykacyjne, a opłaty pobierają dopiero gdy wyegzekwują zadłużenie. Nie naciągają też na etap sądowy i starają się wszystko zakończyć polubownie, za porozumieniem stron.
tel. 22 101 33 13
Re: Szukam windykatora w Małopolsce
15 cze 2015 - 08:30:38
A Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności? Z tego co wiem działają w całej Polsce, trochę wbrew nazwie winking smiley http://www.windykacja-dkow.pl/
Re: Szukam windykatora w Małopolsce
22 cze 2015 - 07:30:12
Witam,
nie jesteśmy firmą z Małopolski, ale zajmujemy się sprawami na terenie całego kraju. Mamy 15 lat doświadczenia w branży i być może to zachęci Pana do współpracy. Zapraszam do kontaktu: kkowalczyk.rem@gmail.com lub pod numer (34)361-88-90. Jeżeli nawiązuje Pan współprace z molochami jakimi jest większość kancelarii w Polsce może Pan jedynie liczyć na przerzucanie i podawanie papierów z rąk do rąk, my jesteśmy niewielką acz dobrze prosperującą firmą z dobrym zapleczem. Zapraszam !
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować