Windykacja Lexperto - opinie

Wysłane przez kostka_rubuika 
15
Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 11:14:48
Jakie są wasze opinie na temat usług windykacyjnych tej firmy. Ja nie ukrywam, że spotkałem się w miarę szybkim załatwieniem sprawy na etapie polubownym. Chciałbym polecić tę firmę znajomej, tylko najpierw muszę się dowiedzieć czy mój przypadek nie był jakiś odosobniony.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 11:21:04
Podobnie miałem problem z niewypłacalnym klientem, nie odbierał telefonów na maile nie odpisywał zero kontaktu. Zgłosiłem się do nich i też udało im się załatwić moją sprawę na etapie polubownym przez co zapłaciłem tylko 8% prowizji bez ukrytych opłat. Krótko i zwięzłe polecam.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 11:31:17
Jeśli chodzi o Lexperto , mogę powiedzięć ,że działają szybko i fachowo. Moja sprawa niestety nie zakończyła się na etepie polubownym .
Ale jednak działania windykacyjne na etapie sądowym dały rezultat i zakończyły się sukcesem.
A wysokość prowizji była uiszczona po załatwieniu całej sprawy.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 11:34:53
Z firmami windykacyjnymi bywa różnie. O tej akurat nie słyszałem, ale chyba każdy nasłuchał się o KRUKu i tym podobnych. Często właśnie naciągają na etap sądowy lub nagle wynikają jakieś dziwne dopłaty za usługi.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 11:46:32
Tak KRUK czy ULTIMO mają dość specyficzne podejście też się o nich nasłuchałem. Sewryna, jeżeli mogę spytać ile taki etap sądowy zajął?
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 12:32:00
Witam ,od 3-6 tyg, trwa wydanie nakazu zapłaty zależy od pracy sądu.
2-4 tyg, w tym czsie dłużnik otrzymuje nakaz zapłaty zobowiązujący do do zapłaty w ciagu 14 dni.
do zapłacenia roszczenia wraz z odsetkami , kosztami sadu i zastępstwa prawnego.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 12:53:34
Akurat mniejsze firmy windykacyjne typu właśnie te lexperto mają lepsze podejście do klienta, takie indywidualne i dbają o daną sprawę.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
20 mar 2015 - 13:52:52
To prawda, ja w mojej sprawie byłem cały czas informowany jaki jest postęp przy egzekwowaniu należności. Małe firmy bardziej dbają o klienta.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
23 mar 2015 - 14:24:41
Potwierdzam podejście małych firm jest bardziej indywidualne i przeważnie mają konkurencyjne ceny usług.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
24 mar 2015 - 09:48:39
Wiadomo takie firmy muszą jakoś wybić się na rynku to działają sprawniej niż jakieś większe korporacje.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
26 mar 2015 - 12:49:11
Korzystałam z Lexperto - jak dla mnie rzetelna i skuteczna firma , moje wierzytelnośći uzyskałam.
i muszę powiedzieć ,że odbyło sie wszystko na etapie polubownym.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
30 mar 2015 - 12:12:36
Korzystałem niestety dłużnik przeczekał i załapał się na przedawnienie. Z mojej strony nie mogę ani ich pochwalić bo nie udało im się odzyskać długu ale z drugiej strony nie mam o nich negatywnej opinii bo nie musiałem zapłacić prowizji od nie udanej windykacji czyli po prostu wróciłem do punktu wyjścia.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
01 kwi 2015 - 10:38:36
Przynajmniej tyle.
Re: Windykacja Lexperto - opinie
02 kwi 2015 - 10:01:16
Witam, trochę nie w temacie ale mam problem z dłużnikiem który jak to dłużnik miga się mi od spłaty już ponad rok czasu. Kwota może nie jest śmiertelna bo 2.500 zł ale też nie jest to byle co a ja nie jestem filantropem. Po pół roku pan zastrzegł sobie telefon. Maile dochodzą ale 0 odpowiedzi.
Brak dodatkowych opłat i tylko 8% prowizji na etapie polubownym mnie kusi, nie powiem bo sam dług nie jest za duży wiec nie chce go odzyskać w połowie.
Znacie jakieś inne firmy windykacyjne warte polecenia, czego się wystrzegać?
Re: Windykacja Lexperto - opinie
03 kwi 2015 - 10:14:18
Godne polecenia jest lexperto bo mają do 8% prowizji na etapie polubownym, etap sądowy i egzekucyjny to 15%. Brak dodatkowych opłat i coś za co ich najbardziej lubię to fakt że
jeśli sprawa nie zakończy się sukcesem klient jest zwolniony z opłat. Z nie polecam kruka bo jest to moloch windykacyjny więc podejście do klienta mają wybitnie mało indywidualne + prowizje nie z tej ziemi.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować