Szukam dobrego windykatora

Wysłane przez kamiloo 
7
Szukam dobrego windykatora
01 kwi 2015 - 11:36:14
Witam jak w temacie powyżej szukam dobrego windykatora lub firmy windykacyjnej w celu odzyskania długu.
Dłużnik jak to dłużnik nie odbiera już ode mnie tel. na maile przestał odpisywać już dawno temu. Miesiąc temu byłem fizycznie pod jego domem by nawiązać jakikolwiek kontakt.. Niestety go nie było (dlaczego mnie to nie dziwi?). Powiadomiłem go po tym zajściu że już nie mam siły i czasu z nim się użerać wiec informuje go mailowo że wynajmuje firmę windykacyjna.
Oczywiście odzew był praktycznie natychmiastowy umówiliśmy się telefonicznie co do warunków spłaty i już mieliśmy podpisać umowę ale zacny pan jest jakoś dziwnie nie osiągalny od 2 tygodni. No proszę was mi ręce już opadają, czasu też nie mam za dużo wiec zrobiłem wstępny research w firmach windykacyjnych ale nigdy nie miałem potrzeby takowej wynajmować.
Możecie mi coś doradzić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-01 11:37 przez kamiloo.
Re: Szukam dobrego windykatora
01 kwi 2015 - 11:41:23
Skoro jest Ci winny kasę to co za umowę podpisywaliście? Jak dla mnie możesz wynająć jakąś firmę, może koleś się wystraszy.
Re: Szukam dobrego windykatora
02 kwi 2015 - 09:23:46
W umowie był aneks że płatność za towar jest do 30dni. Niestety jak pisałem kontrahent nie wywiązał się nawet z tego.
Re: Szukam dobrego windykatora
03 kwi 2015 - 10:28:51
Sam miałem problemy z dłużnikami warte polecenia firmy windykatorskie to proxima i lexperto. Nie polecam kruka bo to moloch windykacyjny który za nic ma sobie klientów.
Re: Szukam dobrego windykatora
20 kwi 2015 - 08:28:07
Dzięki za szybką odpowiedzi,zdecydowałem się docelowo na windykacje lexperto. Przyznaje głównie dzięki zasadzie zapłaty od windykacji zakończonej sukcesem.
Wygodne dla małych firm które i tak mają problem z nierzetelnymi kontrahentami, a boją się pchać w windykacje i płacić za nią nie małe pieniądze nie mając pojęcia czy dłużnik odda cokolwiek.
Re: Szukam dobrego windykatora
27 kwi 2015 - 11:40:01
Witamy Pana serdecznie, zapraszamy do kontaktu w prywatnej wiadomości.
Re: Szukam dobrego windykatora
04 maj 2015 - 11:41:31
Witam serdecznie,

reprezentuję firmę, która nie pobiera opłat wstępnych, naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanych pieniędzy.
Ponadto po spłacie całości zadłużenia, refakturujemy koszty prowizji na dłużnika.
Przed nawiązaniem współpracy BEZPŁATNIE sprawdzamy kondycję finansową dłużnika, jego powiązania i na tej postawie wyceniamy usługę.
Prowadzimy windykację terenową, współpracujemy z licencjonowanym detektywem.
Nie obce są nam takie działania jak wezwanie dłużnika przed sąd celem wyjawienia majątku, postępowania upadłościowe i naprawcze.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Anna Kopeć
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować