Zlecę windykacje

Wysłane przez Adrian53 
17
Zlecę windykacje
07 kwi 2015 - 09:21:25
Witam, jak powyżej w temacie poszukuje windykatora lub firmy windykacyjnej w sprawie odzyskania długu.
Dług pierwszy jest na kwotę 20.000 oraz drugi 7.000
Zależy mi na czasie i etapie polubownym bo chociaż to dłużnicy to być może będą współpracować z moją firmą w przyszłości wiec wolał bym nie iść z nimi do sądu.
Re: Zlecę windykacje
09 kwi 2015 - 14:50:46
Polecam firmę windykacyjną Lexperto.
Etap polubowny do 9% prowizji (brak dodatkowych opłat)
Etap sądowy i egzekucyjny 15% prowizji
Jeśli sprawa nie zakończy się sukcesem klient jest zwolniony z opłat.
22 101 33 13
27 kwi 2015 - 11:41:39
Witamy Pana serdecznie, zapraszamy do kontaktu w prywatnej wiadomości.
04 maj 2015 - 11:40:22
Witam serdecznie,

reprezentuję firmę, która nie pobiera opłat wstępnych, naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanych pieniędzy.
Ponadto po spłacie całości zadłużenia, refakturujemy koszty prowizji na dłużnika.
Przed nawiązaniem współpracy BEZPŁATNIE sprawdzamy kondycję finansową dłużnika, jego powiązania i na tej postawie wyceniamy usługę.
Prowadzimy windykację terenową, współpracujemy z licencjonowanym detektywem.
Nie obce są nam takie działania jak wezwanie dłużnika przed sąd celem wyjawienia majątku, postępowania upadłościowe i naprawcze.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Anna Kopeć
29 mar 2016 - 15:19:45
Nie zlecaj nikomu przynajmniej na początek, tylko spróbuj sam to zrobić. Słyszałeś o terminie samodzielna windykacja? jest teraz sporo artykułów i wpisów w internecie na ten temat
24 kwi 2016 - 15:15:54
Samemu to można sobie buty zasznurować. Stracisz czas i nerwy. Mi pomagali ludzie z eureka finanse. Na pewno masz jakąś firme ktora sie tym zajmuje - zlecasz i czekasz aż pieniądze wrócą na konto. I tyle.
04 maj 2016 - 12:49:09
Polecam firmę windykacyjną [usunięto], jestem zadowolona z ich usług, nie ponoszę kosztów windykacji a prowizje pobieraja na sam koniec, juzdwa razy odzyskałam całą swoja nalezność smiling smiley
proszę o kontakt mailowy
30 maj 2016 - 15:08:35
Dorota111 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Polecam firmę windykacyjną [usunięto], jestem zadowolona z ich usług,
> nie ponoszę kosztów windykacji a prowizje
> pobieraja na sam koniec, juzdwa razy odzyskałam
> całą swoja nalezność smiling smiley
> proszę o kontakt mailowy

Czyli jednak ponosiz koszty bo jest to prowizja. W Eurece przynajmniej jest jasny i przejrzysty cennik. Ogolnie powiem tak - windykacje trzeba zaczac jak najszybciej żeby sprawa się nie rozmyła.
23 lis 2016 - 08:57:16
A próbowałeś dopisać tę osobę do rejestru dłużników? Czasami już to wystarczy, żeby zmotywować osobę do spłaty należności smiling smiley Na przyszłość polecam zaś sprawdzanie BIGów (tu dowiesz się, jak sprawdzić przedsiębiorcę: [infokonsument.pl]). Wiąże się to z pewną opłatą, ale to dużo mniej niż te 20 tys złotych, które pożyczyłeś.
30 lis 2016 - 10:02:25
Prosze o kontakt
DF
02 gru 2016 - 18:52:16
Witam,
jeśli jest Pan zainteresowany przekazaniem sprawy do windykacji zapraszam do kontaktu (wiadomość prywatna).

Pozdrawiam
18 lip 2017 - 11:33:45
Każda firma windykacyjna obiecuje, że szybko i sprawnie odzyska pieniądze, natomiast finał bardzo często kończy się tak, że głównie windykacja zarabia na wierzycielu a nie dłużniku. Warto wybierać firmy, które jasno precyzują w umowie, że w momencie braku skuteczności klient nie ponosi żadnych kosztów. Szybkim sposobem na odzyskanie części swoich pieniędzy jest sprzedaż długu, gdzie co prawda odzyskujemy tylko część swoim pieniędzy, ale pozostałą reszta przejmuje się windykacja.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 11:35 przez Libertus.
20 wrz 2017 - 12:54:28
Ja się zgadzam całkowicie z moim przedmówcą....
04 pa 2017 - 17:30:56
Szkoda, że z takich usług trzeba korzystać...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 17:31 przez borak.
11 gru 2017 - 12:24:14
Ja bym w tym temacie popytał znajomych smiling smiley To się naprawdę dość często sprawdza smiling smiley
16 sty 2018 - 15:39:27
Nie jest to moja działka. Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
16 sty 2018 - 18:01:45
Już pisałem na tym forum, ale przypomnę się, Proponuję samodzielną windykację.
Jeśli decydujemy się na samodzielną windykację oczywiście polecam e-sąd, można tam otrzymać nakaz zapłaty szybko, tanio i w dodatku przez Internet. Można też spróbować innych pomysłów. Np. sprawdzić czy nieruchomość którą zajmuje dłużnik należy do niego, jeśli się okaże że tak to można mu grzecznie powiedzieć lub napisać że zamierzamy egzekwować należność z tej nieruchomości. Wówczas dłużnik szybko dojdzie do wniosku że lepiej spłacić dług dobrowolnie niż doprowadzić do licytacji nieruchomości i po prostu spłaci. A sprawdzić możesz np. za pomocą wyszukiwarki ksiąg wieczystych po adresie. W księgach masz wszystkie informacje o danej nieruchomości ich właścicielach itp. W dodatku również wszystko sprawdzisz on-line siedząc w domu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-03 14:23 przez admin.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować