Windykacja długu

Wysłane przez Załamany 
20
Windykacja długu
10 kwi 2015 - 11:54:45
Zlecę windykacje długu o wysokości 30.000
Sytuacja dość prosta i standardowa chyba w dzisiejszych czasach.. Klient podpisał umowę, wziął towar i miał do 30 dni zapłacić. Jak się domyślacie nie zapłacił.
Ja nie mam czasu ani chęci męczenia się z takimi niewypłacalnymi kontrahentami. Zależy mi na szybkiej i w miarę taniej windykacji długu.
Re: Windykacja długu
11 kwi 2015 - 07:34:26
30tys to całkiem sporo, ktoś nie zdawał sobię sprawy, że nie będzie w stanie tego spłacic? Głupota...
Re: Windykacja długu
13 kwi 2015 - 09:21:04
Nie wiem czy nie zdawał sobie sprawy czy zdawał ale z premedytacją wziął towar i zwleka z zapłatą. Szczerze mówiąc po 3 miesiącach mało mnie to interesuje
Re: Windykacja długu
13 kwi 2015 - 10:09:52
Witam, mogę podpowiedzieć numer do GPF Talio (12) 684-01-79. Profesjonalnie, szybko a co do ceny można się dogadać. Zajmują się kompleksowo sprawą od etapu polubownego (wynagrodzenie % od odzyskanych w całości lub części należności od dłużnika), poprzez etap sądowy (pozwy, wniesienie sprawy do komornika) po monitorowanie sprawy już będącej u komornika. Klient jest na bieżąco informowany o przebiegu egzekucji. I co warto zaznaczyć pieniądze ściągnięte od dłużnika są od razu przelewane na konto wierzyciela. Nie trzeba się martwić, że je sobie przywłaszczą jak to czasami się czyta w internecie o innych firmach.
Re: Windykacja długu
14 kwi 2015 - 10:09:25
Dziękuje za pomoc smiling smiley
Dowiem się zweryfikuje i dam znać.
Pozdrawiam
Re: Windykacja długu
14 kwi 2015 - 10:14:33
Polecam firmę windykacyjną Lexperto.
Etap polubowny do 9% prowizji (brak dodatkowych opłat)
Etap sądowy i egzekucyjny 15% prowizji
Jeśli sprawa nie zakończy się sukcesem klient jest zwolniony z opłat.
22 101 33 13
Re: Windykacja długu
27 kwi 2015 - 11:41:18
Witamy Pana serdecznie, zapraszamy do kontaktu w prywatnej wiadomości.
Re: Windykacja długu
04 maj 2015 - 11:40:47
Witam serdecznie,

reprezentuję firmę, która nie pobiera opłat wstępnych, naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanych pieniędzy.
Ponadto po spłacie całości zadłużenia, refakturujemy koszty prowizji na dłużnika.
Przed nawiązaniem współpracy BEZPŁATNIE sprawdzamy kondycję finansową dłużnika, jego powiązania i na tej postawie wyceniamy usługę.
Prowadzimy windykację terenową, współpracujemy z licencjonowanym detektywem.
Nie obce są nam takie działania jak wezwanie dłużnika przed sąd celem wyjawienia majątku, postępowania upadłościowe i naprawcze.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Anna Kopeć
Re: Windykacja długu
11 cze 2015 - 08:28:49
Polecam vindmaster.pl. Korzystałem z nich bo robią windykację za darmo, nie biorą żadnej prowizji ani wynagrodzenia, wszystko ściągają od dłużnika. I mnie się wydawało że sprawa z moim dłużnikiem jest beznadziejna a tu proszę wytargali od niego tę kasę. Działają rewelacyjnie chyba dlatego że jak odzyskają dla mnie pieniądze to dopiero wtedy sami zarobią.
Jak chcesz to spróbuj z nimi.
Re: Windykacja długu
22 cze 2015 - 07:33:41
Witam,
zajmujemy się sprawami na terenie całego kraju. Mamy 15 lat doświadczenia w branży i być może to zachęci Pana do współpracy. Zapraszam do kontaktu: kkowalczyk.rem@gmail.com lub pod numer (34)361-88-90. Jeżeli nawiązuje Pan współprace z molochami jakimi jest większość kancelarii w Polsce może Pan jedynie liczyć na przerzucanie i podawanie papierów z rąk do rąk, my jesteśmy niewielką acz dobrze prosperującą firmą z dobrym zapleczem. Zapraszam !
Re: Windykacja długu
15 lut 2016 - 18:59:05
Jeśli poszukujesz skutecznej firmy windykacyjnej, mogę Ci polecić tę firmę ProfesjonalnaWindykacja.pl biuro mają w Warszawie, tutaj znajdziesz namiary do nich profesjonalnawindykacja.pl zadzwoń i zapytaj czy mają wolne terminy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-15 19:02 przez alina255.
Re: Windykacja długu
16 mar 2016 - 10:25:44
Ja akurat prowadzę dość dużą firmę i problemy z windykacja to dla mnie codzienność. Postanowiłem jednak zainwestować i założyć dział, który się tym zajmuje. Nie ukrywam, że bardzo mi pomógł taki program call center. Dzięki niemu znacznie łatwiej było mi ściągać należności, chociażby z tego względu na to, że moi konsultanci nie tracili czasu na wyszukiwanie historii klienta, mogli robić notatki po rozmowie. Komunikacja była dużo prostsza, bo wszystko było zapisane w jednym miejscu. Poza tym nie było mowy o tym, ze ktoś zapomniał zadzwonić, bo system sam przypominał do kogo trzeba zatelefonować. Dzięki temu udało mi się odzyskać znacznie więcej pieniędzy niż wcześniej, a inwestycja w dział call center dawno mi się zwróciła.
Re: Windykacja długu
18 mar 2016 - 17:52:09
Nie zlecaj tylko próbuj samodzielnej windykacji, dowiesz się w jaki sposób masz to zrobić, przynajmniej warto spróbować, jeśli się nie uda wtedy można wynająć profesjonalną firmę windykacyjnąwinking smiley
Re: Windykacja długu
29 mar 2016 - 14:14:49
Chyba lepiej będzie zdać się na firmę niż samemu ponosić koszty, które i tak sukcesu nie wróża.
Re: Windykacja długu
04 maj 2016 - 12:55:32
Ja wspólpracuję z firmą z Jeleniej Góry, jestem bardzo zadowolona z usług, nie ponosze kosztów windykacji, usługa jest dla mnie darmowa. SĄ konkretni i sprecyzowani. Polecam .
Mogę podac ich namiary na maila.
Re: Windykacja długu
10 maj 2016 - 11:48:20
Nie wiem czy sens jest zlecać windykację firmie na tym etapie. Moim zdaniem warto wpierw z pomocą adwokata przeprowadzić próbę polubownego załatwienia sprawy, a następnie doprowadzić do wyroku sądowego, którego egzekucją zajmie się komornik.
Re: Windykacja długu
22 wrz 2016 - 09:37:12
Ja mogę polecić firmę ICG Group. Też prowadzę własną działalność gospodarczą w branży transportowej i niestety nieopłacone faktury są na porządku dziennym. Wiele firm jest kompletnie niewypłacalnych i kombinują jak tylko mogą. Jeżeli pojawiają się jakieś problemy z niewypłacalnością to od razu zlecam taki dług do windykacji. Sam nie mam środków ani czasu do tego, a tutaj skuteczność 100%. Wielką zaletą jest to, że działają też w np. na terenie kilku kontynentów m.in. w Europie, w Azji czy północnej Afryce - mnie również zdarzało sie współpracować i odzyskiwać dług od takich kontrahentów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 09:39 przez Dybała.
Re: Windykacja długu
14 pa 2016 - 10:08:32
Polecam zapoznać się z tą treścią
Oczywiście każda firma na swój 'system' windykacyjny, jednak warto zapoznać się z metodami i planem działania owych firm. Są one bardzo różne. Koszty przy stałej współpracy także da się fajnie zredukować. Dlatego warto porównywać rożnego typu oferty.
Re: Windykacja długu
19 wrz 2017 - 09:41:07
Z czym wiąże się dobra windykacja długu?
Re: Windykacja długu
20 lis 2017 - 18:21:04
A może lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów i trudności...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować