Windykacja

Wysłane przez anastazy 
6
Windykacja
13 kwi 2015 - 09:34:46
Witam
Chciałbym prosić was o poradę jakąś nie drogą firmę windykacyjną w celu pomocy w odzyskaniu długu. W wysokości 20.000
Zależy mi na szybkim odzyskaniu długu.
Re: Windykacja
13 kwi 2015 - 09:59:05
Przedzwoń do GPF TALIO (12) 684-01-79. Etap polubowny nie jest płatny z góry. Wynagrodzenie stanowi jedynie procent od omówionej wcześniej kwoty i pobierane jest w przypadku ściągnięcia całości lub części należności. W razie wejście na etap sądowy są pewne opłaty chociażby za wniesienie pozwu do sądu. Jeśli ktoś pisze że etap sądowy u niego jest darmowy to trochę dziwne, lub pobierają jakieś ukryte opłaty.
W razie czego współpracują bez dodatkowych opłat z kancelarią prawną więc się jest zabezpieczonym na wielu polach.
Zadzwoń, zapytaj. To nic nie kosztuje a może pomogą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 10:00 przez Pomocny.
Re: Windykacja
15 kwi 2015 - 08:26:20
Widzę, że powstaje coraz więcej firm, które pobierają opłatę dopiero po odzyskaniu należności, co się chwali. Oprócz GPF TALIO działa też w ten sposób LEXPERTO.
Re: Windykacja
20 kwi 2015 - 08:42:47
Potwierdzam, jako klient oddałem nie dawno lexperto jeden z moich długów do odzyskania na próbę i rzeczywiście nie pobrali ode mnie opłaty za etap polubowny czekając czy windykacja zakończy się sukcesem czy też nie.
Dodam że nie miałem okazji jeszcze sprawdzić ich na etapie sądowym i egzekucyjnym ale mam nadzieje że nie będę miał okazji smiling smiley
Pozdrawiam
Re: Windykacja
27 kwi 2015 - 11:38:18
Witamy Pana serdecznie, zapraszamy do kontaktu w prywatnej wiadomości.
Re: Windykacja
06 maj 2015 - 21:10:41
Dobra rada nie korzystaj z usług lexperto, to naciągacze. Zapłacisz im tyle ile żądają, a w zamian dostaniesz pisemko, które na dobrą sprawę możesz napisać sam, ewentualnie przy pomocy stron prawnych i to za darmo. Pózniej się Tobą nie interesują, lepiej nawet nie odpisują na e-maile. Warszawka się wyrobiła, stała sie zbiorowiskiem naciagaczy. I nie jestem konkurencją tylko zawiedzionym klientem.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować