Windykacja długów.

Wysłane przez Emohol 
13
Windykacja długów.
04 maj 2015 - 17:04:25
Witam, orientuje się ktoś czy są jakieś firmy, które skutecznie ściągną długi niezapłacone z 8 lat wstecz?
Pozdrawiam.
Re: Windykacja długów.
05 maj 2015 - 09:48:46
Witam serdecznie,

reprezentuję firmę windykacyjną.
Przed nawiązaniem współpracy BEZPŁATNIE sprawdzamy kondycję finansową dłużnika, jego powiązania i na tej postawie wyceniamy usługę.
Prowadzimy windykację terenową, współpracujemy z licencjonowanym detektywem.
Nie obce są nam takie działania jak wezwanie dłużnika przed sąd celem wyjawienia majątku, postępowania upadłościowe i naprawcze.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Anna Kopeć
06 maj 2015 - 09:49:50
Dzień dobry,
pytanie jest czy dług jest przedawniony, czy może była podpisana jakaś ugoda lub zapadł wyrok w sądzie ?
Większość spraw przedawnia się po upływie 2-3 lat.
29 mar 2016 - 15:17:06
Dokładnie, orientujesz się czy ten dług jest przedawniony? nie musisz szukać od razu profesjonalnego windykatora, po co masz wydawać bezsensu kasę skoro możesz próbować samodzielnie starać się odzyskać swoje należności.
04 maj 2016 - 12:52:50
Witam serdecznie, ja współpracuje dość długo z firmą windykacyjną NETLAB INKASSO i jestem zadowolona z usług. Nie ponoszę kosztów windykacji, mają jasne zasady i udało mi się odzyskac całość należności więc wieeeelki plus winking smiley
podam mój mail proszę okotnak
23 cze 2016 - 09:49:35
Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy firmy windykacyjne rzeczywiście proponują pomoc dla zadłużonych? Jeśli tak, to na czym to polega i czy zależy od wysokości zadłużenia?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-23 09:50 przez malina3.
21 lip 2016 - 12:25:39
Sz.P

Nie do końca, pomoc zadłużonym zależy w dużej mierze od stanu faktycznego i genezy roszczeń tj. powody zadłużenia, rodzaj zadłużenia, kwota zadłużenia etc.
12 gru 2016 - 08:31:41
W tego typu firmach mogą pracować np. byli pracownicy banków, doskonale znający procedury bankowe i możliwości negocjacyjne, wiedzą jak np. napisać pismo czy jak znaleźć źródło finansowania. Możliwości pomocy jest sporo, ale trzeba wybrać odpowiednią firmę.
28 cze 2018 - 12:12:33
Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Niestety, ale nie bardzo będę w stanie pomóc.
18 pa 2019 - 09:26:13
8 lat to spore przedawnienie. Ale dla potwierdzenia sprawdź to w firmie windykacyjnej.
19 pa 2019 - 20:28:51
Po takim czasie może być ciężko, ale nic nie jest wykluczone.
31 sty 2020 - 21:21:14
To zależy od długu... Jeśli to pożyczka między os. Prywatnymi to ok. Jeśli nie to skierowanie doniesienia o możliwości popełnienia przestepstwa gdzie jest wielu poszkodowanych i chcemy przeforsować obowiązek naprawienia szkody może dać oczekiwane rezultaty.
29 maj 2020 - 14:26:39
Czy te należności były już przedmiotem jakiś działań prawnych, tj. pozew, egzekucja, zawezwanie do próby ugodowej? Jeśli nie, to jest wielce prawdopodobne, że doszło do przedawnienia.

Pozdrawiam,
Mirosław Ochojski
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować