Który komornik w Kilecach do windykacji należności?

Wysłane przez prius 
5
Który komornik w Kilecach do windykacji należności?
24 sty 2016 - 09:28:27
Możecie polecić jakiegoś skutecznego komornika w Kielcach do windykacji należności za wykonaną usługę?
Re: Który komornik w Kilecach do windykacji należności?
25 sty 2016 - 12:11:34
Sam jakiś czas temu mialem trochę inną sytuację. Zamierzałem zakupić nieruchomość pod wynajem oraz z uwagi na to,że chciałem trochę zaoszczędzić przystąpiłem do licytacji komorniczej nieruchomości. Udało mi się ją zakupić w dobrej cenie. Nieruchomość czysta, bez lokatorów. W najbilższym czasie zamierzam ukończyć remont oraz ją udostępnić.

Takie licytacje nieruchomości prowadzi obecnie ten komornik z Kielc. Na jego stronie jest napisane,że zajmuje się również innymi sprawami ( w tym windykacją należności). Jest tam kontakt tak więc możesz się dokładniej dopytać o usługę.
09 sie 2017 - 10:54:47
Zależy od koga ma być ściągnięta ta windykacja. Od osoby prywatnej czy od firmy. Jak od firmy zobacz ofertę: http://sochanski.com/windykacja-naleznosci-dla-firm-kielce/. Pozdrawiam
20 wrz 2017 - 12:50:05
Ja zawsze pytam w takich sprawach znajomych... Mi się wydaje, że to może być naprawdę bardzo, bardzo dobra opcja smiling smiley
25 gru 2017 - 13:21:41
Myślę, że są to bardzo przydatne porady smiling smiley Wielkie dzięki smiling smiley Przydadzą mi się z całą pewnością smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować