Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika
Strona 1 z 1 Strony: 1
Wyniki 1 - 16 z 16
Trzeba działać nie czekać zwłaszcza kiedy jest taka możliwość.to korzystać 8%.
Zawsze jest szansa że odzyskamy swoje należności .
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
O to rzeczywiście bardzo przystępna propozycja w tym temacie .
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Zgadzam się trzeba czytać wszystko bardzo dokładnie i patrzyć na gwiazdeczki i inne ukyte rzeczy napisane ,
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Witam , nie wiem czy znajdziesz taką fiemę , z tego co się orientuję firmy windykacyjne
kruk , kaczmarski itp. pobieraja prowizję z góry od 10-12% . na etapie polubownym.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Zgadzam się ,że czasami windykator , może przegiąć, sprawę może to wypalenie zawodowe.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
czytałam dużo pozytywnych opini na temat tej kancelari.
Ponoć działają szybko i rzetelnie podchodzą do działań w kwesti windykowania.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Korzystałam z Lexperto - jak dla mnie rzetelna i skuteczna firma , moje wierzytelnośći uzyskałam.
i muszę powiedzieć ,że odbyło sie wszystko na etapie polubownym.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Skuteczna jak dla mnie jest windykacja sądowa . Teraz jeszcze dochodzi szybke działamie EPU
czyli elektronicznego postepowania upominawczego. Korzystna dla obu stron jest windykacja polubowna.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Miałam problem z kilkoma kontrahentami, wiadomo opieszłość w płaceniu ,
zgłosiłam się do Lexperto i część wierzytelnośći wróciła do mnie.
Trzeba walczyć o swoje.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Jak dla mnie windykacja sądowa jest skuteczną metodą działania,
obecnie szybko działają EPU czyli elektroniczne postępowanie
upominawcze, .
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Witam ,od 3-6 tyg, trwa wydanie nakazu zapłaty zależy od pracy sądu.
2-4 tyg, w tym czsie dłużnik otrzymuje nakaz zapłaty zobowiązujący do do zapłaty w ciagu 14 dni.
do zapłacenia roszczenia wraz z odsetkami , kosztami sadu i zastępstwa prawnego.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Polecam firmę lexperto duże doświadczenie w zakresie zarządzania wierzytelnościami - profesjonalne dochodzenie należności
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Polecam kancelarie lexperto -jako firma o duzym doświadczeniu może się podjąć tego zlecenia.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Ja ze swojej strony polecam kancelarie lexperto- jako firma o dużym doświadczeniu w zakresie zarzadzania wierzytelnościami,
profesjonalne dochodzenie wierzytelności.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Nie polecam zaciagania chwilowek jak dla mnie to lepiej zacząć oddłuzanie
i powoli wychodzić z zadłużenia., lexperto prowadzi restrukturyzacje zadłużenia.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl
Jeśli chodzi o Lexperto , mogę powiedzięć ,że działają szybko i fachowo. Moja sprawa niestety nie zakończyła się na etepie polubownym .
Ale jednak działania windykacyjne na etapie sądowym dały rezultat i zakończyły się sukcesem.
A wysokość prowizji była uiszczona po załatwieniu całej sprawy.
przez
seweryna
-
Forum windykacja.pl