Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika
Strona 1 z 1 Strony: 1
Wyniki 1 - 2 z 2
Próbowałem ale nie chcą negocjować. Twarde żądanie spłaty i tyle. Dlatego pisze na forum do was z pytaniem co teraz?
przez
Janl
-
Forum windykacja.pl
Mam problem mianowicie, miałem całkiem dobrze płatną pracę ale niestety 1,5 roku temu dowiedziałem się że moja mama musi przejść skomplikowaną operacje nogi po wypadku który miał miejsce w zeszłe święta bożego narodzenia (niezły prezent.. nie ma co).
Prace miałem bo niestety po operacji mamy (która mieszka sama - ojciec zmarł 5lat temu) ktoś musiał się nią zająć przez czas rehabilitacji.
Osz
przez
Janl
-
Forum windykacja.pl