EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - EuroWindykacja

Bezzaliczkowa windykacja międzynarodowa w 100 krajach świata. Windykacja krajowa za 0 zł. Ekspresowa Weryfikacja. Międzynarodowe usługi prawne. Raporty gospodarcze. Skip tracing, Pieczęć prewencyjna.

  ul. Skarbowców 23A
  53-025 Wrocław
  NIP: 895-190-25-51
  Tel: 71 758 20 50
  Fax: 71 723 43 65


Informacja dla przedstawiciela firmy

Jesteś przedstawicielem firmy EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - EuroWindykacja? Zaloguj się do panelu użytkownika aby zaktualizować dane lub aktywować wpis wyróżniony. Wpisy wyróżnione pozwolą na zaprezentowanie szerszego zakresu informacji o firmie, włączając w to szczegółowe dane kontaktowe (e-mail, adres strony WWW) oraz zdjęcia lub ilustracje. Dodatkowo udostępniamy formularz kontaktowy do bezpośredniego kontaktu oraz najwyższe pozycje na liście firm.

Szukaj firm windykacyjnych
Nazwa firmy:
Kwota windykacji:
Obszar geograficzny:

Kalkulatory

Kwota:Okres "od":


Okres "do":
Wybrane wpisy z bazy firm
Zajmujemy się podnoszeniem świadomości społecznej w obszarze poszanowania publicznego dobra. Nasz core busines to windykacja należności masowych o niskich nominałach od osób fizycznych.

Zasięg działania: Europa
Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w windykacji. Prowadzimy: - postępowania polubowne i sądowe - nadzór nad egzekucją komorniczą - ustalenia majątkowe - pieczątkę prewencyjna

Zasięg działania: Polska