zlecę windykację

Wysłane przez tomaso 
4
zlecę windykację
04 cze 2014 - 18:48:17
Zecę windykację długu w wysokości 40 tyś od osoby fizycznej. Interesują mnie firmy działające w Warszawie i okolicach, nie biorące opłat wstępnych a procent od odzyskanej kwoty
Re: zlecę windykację
31 sie 2014 - 15:46:37
Chciałabym zapytac Jak jest minimalna kwota od której firma windykacyjna podejmuje się ściągnięcia długu.
Re: zlecę windykację
23 wrz 2014 - 13:22:59
Jestem zainteresowana. Działamy na terenie warszawy, mamy wysoka skuteczność, dlatego nie pobieramy opłat wstępnych i pobieramy opłate TYLKO I WYŁĄCZNIE w przypadku sukcesu.

Pozdrawiam
Re: zlecę windykację
03 pa 2014 - 15:47:55
Dzien dobry.

Poszukuje firmy windykacyjnej ,ktora juz sie zajmuje trudna sprawa LM Europe Sp.zo.o lub AURUM Krakow.Pierwsza spolka byla Agencja Pracy ,ktora wysylala pracownikow do pracy we Francji a ta druga robila nam wyplaty ( w rzeczywistosci wlasciciele obu spolek Ci sami tylko firm kilkanascie w Polsce),LM Europe bylo zarejstrowane w Olawie a AURUM w Krakowie.Posiadam wyrok prawomocny z klauzula wykonalnosci +odsetki..Wyrok mam od grudnia 2013 r.wiem ,ze ta sprawa zajmuje sie juz jakas firma windykacyjna z Wroclawia ,ludzie ktorzy sa poszkodowanie przez w/w Agencje Pracy nie bardzo chca sie podzielic infomacja ktora to firma windykacyjna prowadzi egzekucje ,boja sie chyba ze braknie pieniedzy dla nich na wyplaty.Jesli ktos z Panstwa jest w temacie to bardzo prosze o informacje-moze jest tez ktos kto chce sie podjac w/w sprawy.Powiem tylko ,ze Agencja pracy juz nie istanieje ale doszli do tego ,ze czlonek zarzadu Agencji Pracy ma w Krakowie firme i kilka sklepow.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować