Regulamin Forum Windykacja.pl

1. Każdy Użytkownik Forum Windykacja.pl zobowiązuje się do przestrzegania zasad Regulaminu Portalu Windykacja.pl oraz niniejszego regulaminu forum.

2. Forum serwisu Windykacja.pl służy do prowadzenia rozmów, umieszczania komentarzy i wyrażania opinii na tematy związane z tematyką serwisu, czyli windykacją, wierzytelnościami, zobowiązaniami, długami, itd.

3. Aby zamiesić post użytkownik forum musi założyć konto i zgodzić się na przestrzeganie zasad obowiązujących w portalu Windykacja.pl.

4. A) Windykacja.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników forum.
B) Użytkownicy sami odpowiadają za treść zamieszczanych postów.
C) Użytkownik zobowiązuje się przestrzegać obowiązujące prawo dotyczące praw autorskich.

5. Treści zamieszczane przez użytkowników będące sprzeczne z niniejszym Regulaminem, obowiązującym prawem lub z zasadami dobrego zachowania (wulgaryzmy, pomówienia, groźby, itd.), po uzyskaniu wiarygodnej informacji lub urzędowego zawiadomienia mogą być moderowane lub usuwane. W szczególnych przepadkach użytkownik musi liczyć się z usunięciem z listy uczestników forum.

6. Windykacja.pl ma prawo do wykorzystywania i cytowania wypowiedzi użytkowników forum w innych miejscach serwisu Windykacja.pl.

7. W ramach forum zabrania się umieszczania treści o charakterze reklamowym. Windykacja.pl zastrzega sobie prawo do samodzielnej, subiektywnej oceny danego wpisu pod kątem jego charakteru reklamowego oraz do jego moderacji bądź usunięcia.

Dodatkowe informacje na temat wpisów reklamowych

Jakiekolwiek wpisy reklamowe, zachęcające do kontaktu z określonym usługodawcą lub zawierające dane kontaktowe typu e-mail, numer telefonu, adres strony internetowej mogą być moderowane lub usuwane bez powiadomienia. Powyższe zasady dotyczą również wpisów o charakterze ogłoszenia, umieszczane przez firmy.

Odpowiedzi na ogłoszenia osób fizycznych, zawierające dane kontaktowe, można przesyłać przy użyciu mechanizmu wiadomości prywatnych. Posty ogólnodostępne nie mogą zawierać żadnych danych kontaktowych firmy bez zgody Windykacja.pl.

Istnieje możliwość umieszczania treści reklamowych bądź ogłoszeniowych po uzyskaniu uprzedniej zgody Windykacja.pl. W tym celu prosimy o kontakt przed umieszczeniem tematu bądź odpowiedzi w nim. Zezwolenie na umieszczanie wpisów reklamowych może dotyczyć zarówno pojedynczego wpisu bądź mieć charakter czasowy bądź stały.


Szukaj firm windykacyjnych
Nazwa firmy:
Kwota windykacji:
Obszar geograficzny:

Kalkulatory

Kwota:Okres "od":


Okres "do":
Wybrane wpisy z bazy firm
Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w windykacji. Prowadzimy: - postępowania polubowne i sądowe - nadzór nad egzekucją komorniczą - ustalenia majątkowe - pieczątkę prewencyjna

Zasięg działania: Polska
Jesteśmy renomowaną firmą windykacyjną, która pomaga odzyskiwać należności od dłużników. Nasza skuteczność jest wynikiem zespołu doświadczonych specjalistów. Zaufaj doświadczeniu i skuteczności,

Zasięg działania: Polska