Pomoc w odzyskaniu pieniedzy

Wysłane przez tomuss2010 
20
Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
21 kwi 2010 - 16:34:34
witam

mam problem z odzyskaniem należności posiadam
dwa nakazy zapłaty jeden na 15tys.zł drugi na 12tys. zł złożyłem wnioski do komorników sadowych i biedni nie mogą sobie poradzić z odzyskaniem moich pieniędzy ponieważ dłużnicy nie maja pieniędzy a jeden i drugi prowadzi działalność gospodarczą zarabiają pieniądze tylko wszystko ukrywają a nie jest trudno zataić prawdy przed komornikiem bo jak zauważyłem są strasznie leniwi i nic po za tym że zrobią blokadę na koncie która łatwo ominąć i wybiorą się raz do dłużnika ten na to że nic nie ma i cała ich praca a następnie powiadomią mnie że dług nie do ściągnięcia. Dlatego też potrzebuje bardzo dobrej firmy windykacyjnej która jak trzeba to nastraszy ale konkretnie (wjadą karki czy coś) lub interesuje mnie firma która odkupi ten dług ode mnie proszę o pomoc

pozdrawiam
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
09 lis 2010 - 23:33:56
Wpisz ich do BIG i zobaczysz w zębach ci przyniosą
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
30 lis 2010 - 06:26:05
Witam
Oddaj sprawę do dobrej firmy windykacyjnej, zajmuję się takimi przypadkami i kwestią czasu jest odzyskanie pieniędzy.
Jak zacznie za dłużnikiem chodzić windykator to zmięknie, na pewno z czegoś żyje, ileś zarabia.Jak ma rodzinę czyli małżonka, można z tej osiby wyegzekwować kasę, oczywiście jeżeli nie ma intercyzy podpisanej przed powstaniem zobowiązania. Na coś poszły te pieniądze samochód, remont domu, meble itp. można dobrze poszperać i wyegzekwować dług.
P.S
A komornicy sądowi zajmują się sprawami łatwymi i nie zawracają sobie gitary.

Pozdrawiam
windykator.terenowy@gmail.com
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
04 lip 2011 - 20:46:32
Można spróbować wystosować wniosek o wyjawienie majątku. Następnie jakąś sprawę karną zafundować np 300 kk.
Sposobów motywujących jest trochę, windykator tego nie udźwignie.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
05 sie 2011 - 09:46:10
Polecam skierowanie sprawy do fimy windykacyjnej, która oceni stopień komplikacji i powie jak dalej może wyglądać ściaganie należnosci.

Lub jeżeli chce Pan ściągać należnosci na własną rękę to skorzystać z wywiadowni gospodarczej w celu uzskania wszelkich danych gospodarczy na temat dłużnika (o ile prowadzi działalność dospodarczą).
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
31 maj 2012 - 11:34:39
Witajcie.

Wnioski o wyjawienie majątku, nakazy zapłaty, odzyskiwanie pieniędzy... Przecież to odwleka się wszystko w czasie, a kasa jest zamrożona. Jezu, strata czasu! Da się coś zrobić, aby się przed tym ustrzec? Takie info by się przydało za wczasu jednak. Doświadczenia znajomych i te, o których czytam podobne. Nie wiem, też tak miałem i mam dość bezsilności. Wiecie, czy jest, nie wiem, jakiś system, który ma jakieś info o tym, z kim chcesz wejśc w biznes? krs krsem, ale może coś więcej?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc. Przedsiębiorcy zawsze mają pod górkę.eeh
Krzystoff
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
02 cze 2012 - 17:38:34
Witam,
tak, jest wiele stron w tym temacie, dlatego spokojnie, nie jesteś bez pomocy :-)
Ja korzystam np. z serwisu lexisnexis, chodzi o stronę [krs.lexisnexis.pl] Strona trzyma poziom i ogólnie powinieneś znaleźć tam wszelkie potrzebne informacje odnośnie nowych kontrahentów. Przynajmniej dla mnie serwis jest w porządku.
I tak w ogóle fajna zbieżność nicków, hehe :-)
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
03 cze 2012 - 10:29:50
Zbieżność faktycznie niezła smiling smiley Krzysztofffie smiling smiley Dzięki, zajrzę do tego lexis nexis, jeśli mówisz, że znajdę tam to, co potrzebuję. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, z chęcią skorzystam i się za tym rozejrzę. Pozdrawiam. Krzysztoff
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
03 cze 2012 - 17:32:59
No mnie ten portal kilka razy uratował przed zawarciem umowy z faktycznie niewypłacalną firmą. Czasami więc lepiej zapłacić trochę pieniędzy i mieć jakąś pewność (wiadomo, na 100% nigdy nie można być pewnym), że kontrahent będzie wypłacalny.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
04 cze 2012 - 10:15:28
Oczywiście, że wiadomo! Ale wolę dmuchać na zimne! Dzięki wielkie!
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
04 cze 2012 - 13:33:05
Też słyszałam o tym krs na lexis dobre opinie, ale wydaje mi się, że teraz to już faktycznie potrzebna firma windykacyjna. Jak postraszą odpowiednio, to i kasa się znajdzie u dłużnikawinking smiley a na przyszłość lepiej sprawdzać kontrahentów za pośrednictwem różnych tego typu portalismiling smiley
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
20 sty 2015 - 20:40:15
Najgorsza sytuacja jest taka jak klienci zalegają z opłatami i świadomie unikają zapłaty a Ty nie masz na ZUS i na opłacenie pracowników. Prowadząc firmę raz przydarzyła mi się taka sytuacja. Od tamtej pory nauczyłem się aby zawsze mieć oszczędności w razie natrafienia na nierzetelnych klientów, żeby przynajmniej nie mieć problemów ze spłatą własnych zobowiązań.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
26 sty 2015 - 09:58:00
W przypadku egzekucji wierzytelności, każda firma ma swoje metody wywierania presji na dłużniku. Jeżeli już próbowałeś samodzielnej windykacji i nie odniosłeś skutku, to nie pozostaje Ci nic innego jak odezwać się do specjalistów. W zasadzie to sprzedaż wierzytelności, będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja tak zrobiłem.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
20 lut 2015 - 14:30:56
Tylko nie oddawaj do firmy magna era z ostrowa,bo bedziesz mial wieksze dlugi u nich niz to co maja odzyskac
[oszukani-finanse.pl]
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
18 mar 2015 - 11:32:04
Kruka nie polecam ponieważ naczytałem się strasznie dużo negatywnych opinii na jego temat zarówno od windykowanych jak i osób wynajmujących.
Duży moloch windykacyjny ale nie do końca skuteczny.
tel. 22 101-33-13
Polecam ich bo nie mają ukrytych opłat za etap polubowny płacisz do 9% prowizji.
Jak byłem u nich na pierwszym spotkaniu przedstawili mi cały kosztorys od razu i dają sami sobie 45dni na etap polubowny.
Szczerze byłem mocno zaskoczony i węszyłem jakiś przekręt, po pytaniu na czym zarabiają? Odpowiedzieli mi że starają się jak najszybciej załatwić sprawę i robić profesjonalne ale jak najwięcej przez etap polubowny. Potwierdzam i polecam
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
20 mar 2015 - 12:08:15
Ja ze swojej strony polecam kancelarie lexperto- jako firma o dużym doświadczeniu w zakresie zarzadzania wierzytelnościami,
profesjonalne dochodzenie wierzytelności.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
24 mar 2015 - 13:35:48
Lexperto jest firmą o dużym doświadczeniu w zakresie zarządzania
wierzytelnościami oferuje również usługę dochodzenie należności z tytułu umów cywilno - prawnych i innych.
Prowadzi trzy etapy dochodzenia należności.
Etap polubowny-monity , wezwania, pieczęć prewencyjna.
Etap Sadowy- złożenie pozwu, uzyskanie wyroku,
uzyskanie klauzuli wykonalności.
Etap egzekucyjny-złożenie wniosku o przeprowadzenie egzekucji do komornika.
Monitorowanie działań komornika w związki z prowadzoną egzekucją.
Opłata na etapie polubownym to tylko i wyłącznie do 9% prowizji bez ukrytych opłat.
Dodatkowo dużym plusem jest fakt że klient płaci tylko i wyłącznie jeśli windykacja się powiedzie.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
26 mar 2015 - 13:13:11
czytałam dużo pozytywnych opini na temat tej kancelari.
Ponoć działają szybko i rzetelnie podchodzą do działań w kwesti windykowania.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
30 mar 2015 - 11:59:10
malyktos Napisał(a):
-------------------------------------------------------


> Dodatkowo dużym plusem jest fakt że klient
> płaci tylko i wyłącznie jeśli windykacja się
> powiedzie.


Może nie ,,wjadą karki" ale wygląda to dobrze. W najgorszym przypadku nic nie stracisz.
Re: Pomoc w odzyskaniu pieniedzy
08 lis 2020 - 21:23:43
Ten kto da sie sciagnac kasse od windykacji przez adwokata to jest glupi. Szukam normalnej firmy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować