Co wiecie o Best S.A.?

Wysłane przez Kornelia84 
4
Co wiecie o Best S.A.?
17 gru 2021 - 21:27:47
Witam. Dostałam właśnie pismo od firmy windykacyjnej Best S.A., że jakaś moja pożyczka została wykupiona i że mam się kontaktować z nimi w tej sprawie. Nigdy jeszcze nie miałam do czynienia z taką firmą, a samo słowo windykacja już się źle kojarzy. Na jakiś stronach czytałam, że co chwilę wydzwaniają i wkurzają człowieka.Wiecie coś na temat tego Best?. Ja pierwszy raz słyszę, bo nigdy dotąd nie miałam takiej sytuacji, tylko z bankiem miałam do czynienia i z firmami pożyczkowymi. Weszłam na ich stronę i czytam o co chodzi, ale wolę się pierw podpytać o nich. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Re: Co wiecie o Best S.A.?
17 gru 2021 - 21:30:28
Tymi telefonami to się nie przejmuj, bo to nieprawda, że dzwonią kilka razy dziennie, co najwyżej raz na kilka dni (przynajmniej ja tak słyszałam) Dużo osób ma problemy z długami i jakoś sobie z tym radzą, a profesjonalna firma raczej chce z tym pomóc…po coś przecież istnieją, nie? Mój mąż ma firmę, więc wiem coś o tym. A windykacja to jeszcze nic złego. Lepiej windykator niż komornik. O best słyszałam, ale nie mieliśmy jeszcze z nimi do czynienia. Przeczytaj po prostu list i zadzwoń do nich i dopiero potem najwyżej będziesz się martwić. Nie ma co się nakrecąc na zapas
Re: Co wiecie o Best S.A.?
19 gru 2021 - 18:51:51
Skorzystaj z pomocy Kancelarii Prawnej zajmującej się pomocą dla zadłużonych, np OMEGA Kancelarie Prawne. Skutecznie pomagają w rozmowach. takimi firmami, sprawdza dokumenty (umowę pożyczkową ) i znajda dobre rozwiązanie.
Re: Co wiecie o Best S.A.?
20 gru 2021 - 20:07:52
Też kiedys dostalem takie pismo i w pierszym odruchu je wyrzuciłem licząc na to, że temat zniknie. Okazalo się jednak ze nie. Zaczęły się telefony, ale wcale nie takie częste jak wszyscy gdzieś tam piszą niby o tym nękaniu. w tej firmie Best pracuja normlani ludzie, wiec nie było się za bardzo czego obawiać, rozmawiali ze mna i wszystko wytłumaczyli. Przynajmniej ja tak to odebrałem. Wazne tylko żeby nie udawać greka i nie stosowac unikow, bo skoro ma się dlug to trzeba go splacic prędzej czy później. u mnie na przykład rozłożyli spłatę na raty, bo opowiedziałem im o swojej sytuacji i chyba ją uwzględnili. Rada ode mnie: nie unikaj ich, bo to nie ma sensu.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować