chwilówki i co dalej?

Wysłane przez sylwia4012 
20
chwilówki i co dalej?
22 sty 2014 - 21:02:43
Czy ktoś korzystał z takiej pożyczki? Ciekawa jestem, czy działania egzekucyjne (o ile do nich dojdzie) są zgodne z prawem? Ostatnio natknęłam się na fajne artykuły [guldeny.pl] na temat parabanków i chwilówek i tak jakoś pytanie mi naszło.
Re: chwilówki i co dalej?
29 sty 2014 - 09:52:15
W najgorszym wypadku oczywiście grozi komornik i egzekucja:
http://www.forum-kredytowe.pl/f135/niesplacona-chwilowka-69682.html
http://www.monetto.pl/t/niesplacona-chwilowka-co-dalej.262/
ja sie ja zaciagnelo to lepiej ja spacic.
Re: chwilówki i co dalej?
09 kwi 2014 - 18:50:26
to prawda, ale jeśli ma się sprawdzoną i pewną firmę oferującą takie pożyczki, jasne zasady i zrozumiałą umowę to nie ma się czego bać. Ja korzystam z pożyczek (link usunięty) i nigdy nie miałam problemu. Ważne by płacić raty w terminie i po sprawie.
Re: chwilówki i co dalej?
13 cze 2014 - 12:15:59
W sumie macie rację. teraz jak tak czytam na Comperia to te chwilówki już nie są takie rewelacyjne jak mi się wydawało. Namnożyło się firm, które je oferują nawet przez internet. Ciekawe jak jest z umowami, które się zawiera z nimi. Czy to prawda , że oddaje się kosmiczne odsetki? Wiem, że chcą zarobić, ale dlaczego aż tyle
Re: chwilówki i co dalej?
03 lip 2014 - 16:02:05
Na pewno szybkie chwilówki to dobry sposób na zasilenie domowego budżetu, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kiedyś trzeba je oddać, a z tym wiele osób ma kłopoty.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 16:10 przez Mikolin.
Re: chwilówki i co dalej?
07 sie 2014 - 13:36:32
Nie radzę brać takich kredytów...
Re: chwilówki i co dalej?
24 sie 2014 - 11:19:54
Odradzam brania chwilówek.
Bierzesz drobne pieniądze, a później o wiele więcej do oddania.
Re: chwilówki i co dalej?
02 wrz 2014 - 13:56:37
Lepiej pożyczyć od znajomych lub brać chwilówki. A najlepiej oszczędzić i wstrzymać się z wydawaniem pieniędzy, niż potem mieć problemy i nieprzyjemności.
Re: chwilówki i co dalej?
30 sty 2015 - 12:17:51
Lepiej sobie czegoś nie kupic lub nie zapłacić bieżacej arty niz brać chwilówki. To jest brnięcie w coraz bardziej slepy zaułek. Firm teraz jest mnówstwo i nie wiadomo w co sie mozna wpakować.
Re: chwilówki i co dalej?
03 lut 2015 - 20:33:22
Za chwilówki nie ma się co brać. To miękki grunt. Łatwo można mieć takie kłopoty, że człowiek się nie wyplącze a kosmiczne oprocentowanie jeszcze dobije.


-----------------------------------------



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-04 11:02 przez Marcin31.
Re: chwilówki i co dalej?
07 lut 2015 - 15:19:54
Ja skorzystałem z chwilówki bo potrzebowałem na drukarkę z tej strony [www.tonerygoodline.pl]. Na szczęście spłaciłem wszystko w czasie i nie miałem żadnych problemow smiling smiley
Re: chwilówki i co dalej?
11 lut 2015 - 14:21:28
Bierzesz chwilówkę, nie oddajesz i uciekasz za granicę. Taka jest prawda. Nie warto tego brać..
Re: chwilówki i co dalej?
13 lut 2015 - 09:02:00
Podobno są takie chwilówki, gdzie przez pierwszy miesiąc nie nalicza się odsetek. Więc jeśli ktoś potrzebuje " na szybko" to może nie być zbyt bolesne. Ale jak ktoś potrzebuje na dłuższy czas to z tego co wiem, odsetki są ogromne, więc się nie opłaca.
Re: chwilówki i co dalej?
18 lut 2015 - 15:33:07
Szczerze odradzam wszelakie chwilówki sam wziąłem 1 parę miesięcy temu, musiałem pary razy przedłużyć przez moją sytuacje finansową w tamtym okresie. Dłuuugo się z nimi męczyłem wiec nie polecam. Jeśli masz długi najlepiej skierować się do profesjonalistów takich jak prawnik/kancelaria czy firma oddłużająca.
Re: chwilówki i co dalej?
21 lut 2015 - 13:22:58
Takich firm jest dużo i pewnie mają różne oferty. Ale działają podobnie i mają duże oprocentowanie. Więc jeśli musisz korzystać, to na prawdę w ostateczności.
Re: chwilówki i co dalej?
27 lut 2015 - 20:52:53
Po pierwsze, naprawdę nie warto brać tzw. "chwilówek"". Powód jest mnóstwo, ale nie o tym było pytanie... Jeśli nie spłacisz swojego długu uruchamia się cała machina - monity, komornik, naliczane odsetki karne. Nikt Ci nie odpuści przecież.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-27 20:55 przez inga876.
Re: chwilówki i co dalej?
07 mar 2015 - 16:34:31
Gdy potrzebuję pieniędzy to zawsze staram się unikać tego rozwiązania. Niestety kiedyś byłem zmuszony wziąć chwilówkę. Nie mogłem nocami spać. Martwiłem się jak ja to spłacę i co będzie jak nie uda mi spłacić chwilówki w określonym terminie. Całe szczęście chwilówka już jest spłacona i mogę spać spokojnie.


--------------------------------------------------



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-07 16:35 przez vaner.
Re: chwilówki i co dalej?
18 mar 2015 - 11:07:15
Chwilówki to bardzo grząski temat. Niby fajnie szybko pieniążki dostajemy a wszyscy wiemy jakie historie się za tym kryją.
Co do tematu to grozić ci może komornik wiec zabawa tak średnio fajna. Odradzam
Re: chwilówki i co dalej?
20 mar 2015 - 11:40:09
Nie polecam zaciagania chwilowek jak dla mnie to lepiej zacząć oddłuzanie
i powoli wychodzić z zadłużenia., lexperto prowadzi restrukturyzacje zadłużenia.
Re: chwilówki i co dalej?
26 mar 2015 - 11:50:22
jeżeli sa bardzo potrzebne pieniądze na spłatę wczesniejszych nalezności z tytułu np. zaciągnietych kredytów czy innych wierzytelności to polecam pozyczki prywatne. Mozna tez w przyapdku problemów finansowych pokusic się o negocjację z wierzycielami spłaty zobowiązania. Czymś takim zajmują się kancelarie. Jest taka jedna, która zajmuje ise "obrona przed komornikiem ", chyba na ul. Okopowej. Próbowac zawsze mozna a jest to bardzoj bezpieczne niz kolejne chwilówki.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować