Dłużnicy coraz częściej szukają wsparcia – rekordowy rok 2016

Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika, funkcjonujące dotąd jako Biuro Rzecznika Praw Dłużnika, w błyskawicznym tempie zdobyło zaufanie osób szukających profesjonalnej porady dotyczącej zadłużenia. Druga połowa 2016 roku była pod tym względem przełomowa – odnotowano rekordową liczbę połączeń telefonicznych oraz listów i e-maili. Łącznie od początku działalności Biura konsultanci udzielili prawie 23 tysiące nieodpłatnych porad.

 

Biuro Rzecznika Praw Dłużnika, powołane przez GetBack S.A. w kwietniu 2015 roku, od grudnia 2016 roku oficjalnie przyjęło nową nazwę: Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika.
Pomoc oferowana przez Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W czerwcu 2016 roku do Biura zadzwoniła rekordowa liczba 1689 osób, co oznacza ponad 900% więcej odebranych połączeń niż w tym samym miesiącu poprzedniego roku. Od czerwca 2016 roku liczba kontaktów telefonicznych regularnie wynosi od 1400 do 1500 miesięcznie.

Z kolei jeśli chodzi o listy i maile z pytaniami, rekordową ich liczbę odnotowano w październiku 2016 roku – było ich aż 417. Dane statystyczne wykazują, że coraz więcej osób sięga po profesjonalną poradę Biura Pomocy i Wsparcia Dłużnika.

– Wzmożone zainteresowanie działalnością Biura to nie jedyna ważna zmiana w 2016 roku. Nowa, funkcjonująca od niedawna nazwa, czyli Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika, jeszcze lepiej oddaje istotę tego przedsięwzięcia – mówi Paweł Trybuchowski, Wiceprezes Zarządu GetBack S.A. – Naszym zadaniem jest nie tylko informowanie dłużników o ich prawach, ale udzielanie odpowiedzi na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania, wspieranie ich podczas całego procesu spłaty należności. Dłużnik zawsze jest w centrum naszego zainteresowania. Chcemy przekonać osoby zadłużone, że pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji są na wyciągnięcie ręki. Można je znaleźć właśnie u nas.

Na darmową poradę Biura Pomocy i Wsparcia Dłużnika mogą liczyć wszystkie osoby, których zadłużenie znajduje się w obsłudze GetBack. Bezpłatna infolinia Biura działa pod numerem 800 88 99 88 i jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Pytania, wątpliwości czy prośby o poradę można również wysyłać mailowo na adres interwencja@bpiwd.pl.

Eksport do PDFEksport do HTML    Data dodania: 2017-02-02 (Ostatnia zmiana: 2017-02-02)
Szukaj firm windykacyjnych
Nazwa firmy:
Kwota windykacji:
Obszar geograficzny:

Kalkulatory

Kwota:Okres "od":


Okres "do":
Wybrane wpisy z bazy firm
Windykacja Terenowa , listowna , telefoniczna , Monitoring Płatności , Usługi Detektywistyczne , Wywiad Gospodarczy , Działamy w całej Polsce oraz Unii Europejskiej

Zasięg działania: Europa
Specjalizujemy się w terenowej Windykacji Na Koszt Dłużnika. Windykacja bezpośrednia na terenie całego kraju. Wynagrodzenie jedynie od sukcesu.

Zasięg działania: Europa