Windykacja długu w Krakowie

Wysłane przez gofor 
10
Windykacja długu w Krakowie
07 pa 2021 - 08:42:44
Witajcie, czy ktoś z Was współpracował z tą firmą windykacyjną https://www.fonsuris.pl/windykacja-krakow/?
Szukam kogoś bardzo sprawdzonego, o bardzo dobrej opinii na tym terenie.
Re: Windykacja długu w Krakowie
09 gru 2021 - 23:50:09
Polecam Kancelarię Prawną Omegą. Działają skutecznie na terenie całej Polski.
20 gru 2021 - 21:01:22
Obczaj sobie taka firmę Best bo są niby liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o odzyskiwanie kasy. Tu masz namiary i więcej szczegółów [www.money.pl] to chyba najlepsza droga do odzyskania swoich pieniędzy.
11 maj 2022 - 17:08:11
Miałem problem z dłużnikiem i mogę polecieć skup długów i windykacje należności Lex Legis Group podsyłam link mi pomogli.
27 cze 2023 - 09:52:09
A z czego chcesz tu robić windykację? Najpierw proces cywilny, potem ew. wyrok i dopiero windykacja.

Jeśli nic nie pomoże, to faktycznie mozna zastanowić się nad windykacją:
[subra.pl]

Daję tutaj namiar na doświadczoną kancelarię.
19 lip 2023 - 07:11:09
Korzystałem z firmy HEKSEM. Wejdź sobie do nich na www.heksem.pl i tam masz wszystko. Szczerze polecam.
01 wrz 2023 - 11:39:11
Ja też jestem z Krakowa, miałem poważny problem bo firma sprzedażowa się u mnie zadłużyła na 100tys
Przeszukując internet w poszukiwaniu firm windykacyjnych znalazłem firmę 4 Grants i to był bardzo dobry wybór. Nie dość że przerzucili koszty na dłużnika to jeszcze odzyskałem to co moje, oczywiście musiałem zapłacić im % za działania i pokryć koszty sądowe ale i tak odzyskałem o wiele więcej więc było warto thumbs up
24 pa 2023 - 23:23:46
Z pewnością warto zwrócić uwagę na profesjonalne usługi windykacyjne, takie jak AFORTI Collections. Mogą one pomóc przedsiębiorcom nie tylko w odzyskaniu długu, ale także w utrzymaniu odpowiedniej płynności finansowej. Warto zapoznać się z ich usługami, aby kompleksowo podejść do windykacji.
25 sty 2024 - 13:55:12
Polecam windykować z firmą 4Grants, znają się na rzeczy i w moim przypadku pomogli (też z tamtych rejonów) tutaj namiary na nich Zgłoszenie windykacji

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-01-25 13:55 przez 4 Grants.
27 lut 2024 - 07:05:23
Polecam Hadyński Inkaso odzyskali mi kilka faktur w niepełna 2 tygodnie! Byłam z tym tematem w jednej z firm, których tu nawet nie zamierzam reklamować bo wstyd... Hadyński poleciał z dłużnikiem tak jak trzeba! Jeśli chcesz skutecznie odzyskać swoje pieniądze to śmiało! Tu masz numer do Hadyńskiego 22 688 78 04
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować