Windykacja długów.

Wysłane przez Emohol 
15
Windykacja długów.
04 maj 2015 - 17:04:25
Witam, orientuje się ktoś czy są jakieś firmy, które skutecznie ściągną długi niezapłacone z 8 lat wstecz?
Pozdrawiam.
Re: Windykacja długów.
05 maj 2015 - 09:48:46
Witam serdecznie,

reprezentuję firmę windykacyjną.
Przed nawiązaniem współpracy BEZPŁATNIE sprawdzamy kondycję finansową dłużnika, jego powiązania i na tej postawie wyceniamy usługę.
Prowadzimy windykację terenową, współpracujemy z licencjonowanym detektywem.
Nie obce są nam takie działania jak wezwanie dłużnika przed sąd celem wyjawienia majątku, postępowania upadłościowe i naprawcze.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Anna Kopeć
Re: Windykacja długów.
06 maj 2015 - 09:49:50
Dzień dobry,
pytanie jest czy dług jest przedawniony, czy może była podpisana jakaś ugoda lub zapadł wyrok w sądzie ?
Większość spraw przedawnia się po upływie 2-3 lat.
Re: Windykacja długów.
29 mar 2016 - 15:17:06
Dokładnie, orientujesz się czy ten dług jest przedawniony? nie musisz szukać od razu profesjonalnego windykatora, po co masz wydawać bezsensu kasę skoro możesz próbować samodzielnie starać się odzyskać swoje należności.
Re: Windykacja długów.
04 maj 2016 - 12:52:50
Witam serdecznie, ja współpracuje dość długo z firmą windykacyjną NETLAB INKASSO i jestem zadowolona z usług. Nie ponoszę kosztów windykacji, mają jasne zasady i udało mi się odzyskac całość należności więc wieeeelki plus winking smiley
podam mój mail proszę okotnak
Re: Windykacja długów.
23 cze 2016 - 09:49:35
Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy firmy windykacyjne rzeczywiście proponują pomoc dla zadłużonych? Jeśli tak, to na czym to polega i czy zależy od wysokości zadłużenia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-23 09:50 przez malina3.
Re: Windykacja długów.
21 lip 2016 - 12:25:39
Sz.P

Nie do końca, pomoc zadłużonym zależy w dużej mierze od stanu faktycznego i genezy roszczeń tj. powody zadłużenia, rodzaj zadłużenia, kwota zadłużenia etc.
Re: Windykacja długów.
12 gru 2016 - 08:31:41
W tego typu firmach mogą pracować np. byli pracownicy banków, doskonale znający procedury bankowe i możliwości negocjacyjne, wiedzą jak np. napisać pismo czy jak znaleźć źródło finansowania. Możliwości pomocy jest sporo, ale trzeba wybrać odpowiednią firmę.
Re: Windykacja długów.
28 cze 2018 - 12:12:33
Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Niestety, ale nie bardzo będę w stanie pomóc.
Re: Windykacja długów.
18 pa 2019 - 09:26:13
8 lat to spore przedawnienie. Ale dla potwierdzenia sprawdź to w firmie windykacyjnej.
Re: Windykacja długów.
19 pa 2019 - 20:28:51
Po takim czasie może być ciężko, ale nic nie jest wykluczone.
Re: Windykacja długów.
31 sty 2020 - 21:21:14
To zależy od długu... Jeśli to pożyczka między os. Prywatnymi to ok. Jeśli nie to skierowanie doniesienia o możliwości popełnienia przestepstwa gdzie jest wielu poszkodowanych i chcemy przeforsować obowiązek naprawienia szkody może dać oczekiwane rezultaty.
Re: Windykacja długów.
29 maj 2020 - 14:26:39
Czy te należności były już przedmiotem jakiś działań prawnych, tj. pozew, egzekucja, zawezwanie do próby ugodowej? Jeśli nie, to jest wielce prawdopodobne, że doszło do przedawnienia.

Pozdrawiam,
Mirosław Ochojski
Re: Windykacja długów.
18 sie 2020 - 10:26:03
Witam, mam do odzyskania duza kwote za niezaplacone rachunki, firmy juz niema ale on jest z firma od zony. Duza kwota, dlugo przeterminowana ale nie wybaczona. 50% za odzysk.
kontakt 0049 175 56 11012
tylko powazni prosze
Pozdrawiam
Johann
Re: Windykacja długów.
18 sie 2020 - 10:27:02
Witam, mam do odzyskania duza kwote za niezaplacone rachunki, firmy juz niema ale on jest z firma od zony. Duza kwota, dlugo przeterminowana ale nie wybaczona. 50% za odzysk.
kontakt 0049 175 56 11012
tylko powazni prosze
Pozdrawiam
Johann
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować