|
Brak wplaty naleznosci 01 pa¼ 2008 - 11:49:08 |
Zarejestrowany: 17 lat temu Posty: 1 |
|
Re: Brak wplaty naleznosci 26 mar 2009 - 17:14:16 |
Zarejestrowany: 17 lat temu Posty: 2 |
|
Re: Brak wplaty naleznosci 25 kwi 2009 - 18:36:55 |
Administrator Zarejestrowany: 18 lat temu Posty: 10 |
Proszę wysłać 3 wezwania do zapłaty listem poleconym (oczywiście w jakimś odstępie czasu) z informacją że zostanie zgłoszone to do biura informacji gospodarczej. Jednym z takich biur jest np infoMonitor.
![]() |
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum. |
